تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 92846
علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در اکران مردمی فیلم «سریک» ساخته بهاره افشاری در پردیس سینمایی کورش به شوخی گفت: «الان به جای چطوری کریس؟ باید بگوییم چطوری «سریک»؟»

به گزارش سینماسینما، اکران مردمی فیلم سینمایی «سریک» به کارگردانی و تهیه کنندگی بهاره افشاری با حضور علیرضا بیرانوند (دروازه‌بان تیم ملی ایران)، بهاره افشاری (تهیه‌کننده و کارگردان) و حسن هندی (مجری طرح) با استقبال مردم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

در ابتدای این مراسم پس از نمایش فیلم، بهاره افشاری ضمن خوشامدگویی به مخاطبان از علیرضا بیرانوند که همراه با مردم به تماشای «سریک» نشسته بود دعوت کرد که روی صحنه بیاید؛ بیرانوند در جمع تماشاگران «سریک» گفت: خیلی خوشحالم که همراه با مردم به تماشای این فیلم نشستم و بخاطر ساخت آن به بهاره افشاری تبریک می‌گویم، واقعا لذت بردم و از شما می‌خواهم «سریک» را حمایت کنید.

پس از آن بهاره افشاری کارگردان و تهیه‌کننده «سریک» بیان کرد: بی‌دلیل نیست که کسی قهرمان می‌شود. سپاسگزارم از علیرضا بیرانوند که باوجود مشغله‌ها این لطف را داشت و به اینجا آمد.

بهاره افشاری و علیرضا بیرانوند در اکران مردمی فیلم «سریک»

همچنین علیرضا بیرانوند در این مراسم گفت: از آنجایی که نقش اصلی فیلم خود سردار بود فکر می‌کردم اولین کسی که روی صحنه می‌آید خود سردار آزمون باشد، خودش‌ نیست اما ما می‌آییم و از فیلم حمایت می‌کنیم. فکر کنم الان به جای چطوری کریس!؟ باید بگوییم چطوری «سریک»؟

این مستند که در حال حاضر در گروه هنر و تجربه اکران است به زندگی «سریک» اسب مسابقه سردار آزمون می‌پردازد و به موازات آن زندگی صاحب سرشناسش را به تصویر می‌کشد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها