تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 133754

سینماسینما، فارس نوشت: رئیس سازمان صداوسیما به معاونت سیما دستور ویژه ای برای بررسی حواشی قسمت آخر پایتخت۶ داده و گفته است باید مشخص شود این اقدام حاصل اشتباه و بی توجهی است یا فتنه انگیزی «ستون پنجم فرهنگی دشمن»؟!

رئیس سازمان صدا وسیما در دستوری ویژه به سید مرتضی میرباقری با اشاره به حواشی قسمت آخر مجموعه پایتخت ۶ تاکید کرده لازم است بررسی شود که این اقدام حاصل اشتباه، بی توجهی و وادادگی است یا نتیجه عملیات مرموز و فتنه انگیز «ستون پنجم فرهنگی دشمن»؟!

علی‌عسگری در این دستور که با تشکر و تقدیر از زحمات گسترده معاون سیما، مدیران شبکه ها و همکاران تلویزیون در تولید و پخش برنامه های متنوع و جذاب نوروزی و کسب نصاب بالا در میزان جذب مخاطبان آغاز شده است، تصریح کرده است: از آنجا که برخی از موارد (از قبیل قسمت پایانی سریال پایتخت) نسبت به ضوابط و چارچوب های رسانه ملی دقت لازم را نداشته اند و تلاشهای شبانه روزی صورت گرفته در بخش های مختلف سازمان صدا وسیما را تحت الشعاع حاشیه سازی هایی قرارداده اند لازم است این موضوع بررسی دقیق و همه جانبه شود.

رئیس سازمان صدا وسیما در پایان خطاب به میرباقری تاکید کرده است : انتظار دارد ضمن برخورد مناسب، برنامه ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

 1. حسن
  ۱۷, فروردین, ۱۳۹۹ ۶:۴۶ ب٫ظ

  آیا بهتر نبود رئیس محترم سازمان صدا و سیما از معاون خود این توضیح را می خواست:
  ۱.مگر سریال قبل از ساخت فیلم نامه آن بررسی نمی شود.
  ۲. مگر سریال در زمان پخش ناظر کیفی در زمان ساخت ندارد.
  ۳. مگر سریال ناظر پخش ندارد.
  ۴. اگر به نظر تلویزیون سریالی که نویسنده آن این همه عقاید مخالف مذهب و انقلاب داره چرا لااقل نظارت بیشتری بر متن نشده.
  البته شاید اعتماد زیاد به عوامل سازنده اون داشتید که اگر اینجوری هم باشد باید در این خصوص تجدید نظر جدی داشته باشد.
  و….

نظر شما


آخرین ها