تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 18558

عادل فردوسی‌پور این روزها تولید برنامه‌ای اینترنتی برای جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۱۶) را به دست گرفته که در کنار پخش زنده این مسابقات، گزارش‌ها و گفت‌وگوهایی از این مسابقات را هم روی آنتن می‌برد.

به گزارش سینماسینما، این ویژه‌برنامه با عنوان «هت‌تریک»، در مدت زمان هر قسمت حدود ۴۰ تا ۶۰ دقیقه در فضای مجازی قرار می‌گیرد و مدعی است که کاربران آن شاهد موضوعاتی خواهند بود که در دیگر رسانه‌ها و برنامه‌ها تماشا نخواهند کرد.

در «هت‌تریک» که بعد از مسابقات روزانه پخش می‌شود، کارشناسان به تحلیل فوتبال‌های برگزارشده خواهند پرداخت. منتخبی از برنامه‌های خبری کانال‌های مختلف دنیا، تحلیل‌های سیاسی، اقتصادی و … بخش‌های مختلفی از ویژه برنامه هت‌تریک است که علاقمندان فوتبال هر روز شاهد آن هستند.

در معرفی این برنامه اینگونه عنوان شده است، «ناگفته‌های یورو ۲۰۱۶ از زبان عادل فردوسی‌پور را به طور اختصاصی در تلویزیون اینترنتی آیو ببینید.»

بر اساس این گزارش، برنامه «هت‌تریک» در آیو که یک تلویزیون اینترنتی است قابل دسترسی است. آیو یک سرویس تعاملی است که مخاطبان آن با اتصال به اینترنت می‌توانند به محتوای دلخواه خود (ویدئو، صوت، بازی و سرگرمی، خدمات ارزش افزوده و …) دسترسی داشته باشند.

برنامه‌های این تلویزیون اینترنتی از طریق موبایل و تبلت، وب و یا با استفاده از ست آپ باکس و تلویزیون در سراسر جهان قابل دریافت است.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

 1. ساسان
  ۲۴, تیر, ۱۳۹۵ ۷:۳۵ ق٫ظ

  جای تاسف دارد که یک کارگردان سینما فردی را که هنوز جرمش ثابت نشده میگوید باید کشت و او را احمق خطاب میکند. ایشان هیچ اشرافی به حیطه پزشکی ندارد. آیا ایشان پرونده پزشکی را خوانده اند و اینچنین بی پروا حکم به کشتن میدهند، آیا هیچکس در آن سالن نبود که به این همه توهین پاسخ بدهد، حتی اگر آن پزشک اشتباهی مرتکب شده باشد ما حق داریم او را قاتل و احمق بنامیم واقعا سطح سواد سینماداران ما در این حد است

 2. لیلا
  ۲۷, تیر, ۱۳۹۵ ۸:۲۷ ق٫ظ

  پزشکی که باعث مرگ فردی شود حتی اگر به خاطر نداشتن علم کافی باشد قاتل مینامند شما او را حافظ جان مردم می نامید آقای ساسان!!!!!!!
  پزشکان غالبا در حال خنده با پرستاران محترم اند و فرصتی برای بیماران نمی ماند این را همه می دانند نیازی به داشتن سواد پزشکی و خواندن پرونده بیمار نیست. از دور هم واضحاً به چشم میاد.

نظر شما


آخرین ها