تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 174697

جدیدترین فیلم اکران شده در سینماها به کارگردانی رضا درمیشیان با جمعی از بازیگران و چهره‌های مطرح پس از دو روز به فروش ۱۳۳ میلیون تومانی رسید.

به گزارش سینماسینما، در هفته گذشته فیلم «مجبوریم» به کارگردانی رضا درمیشیان در گروه آزاد اکران خود را آغاز کرد که تا ظهر روز جمعه، بیست و سوم اردیبهشت‌ماه بیش از ۳۲۰۰ نفر مخاطب داشت.

در میان دیگر فیلم‌های در حال اکران رقابت برای جذب مخاطب بین دو کمدی «سگ بند» و «انفرادی» است که البته هنوز هیچ فیلمی نتوانسته حتی یک میلیون نفر مخاطب داشته باشد.

«سگ بند» ساخته مهران احمدی از اواخر اسفند سال قبل به عنوان یکی از فیلم‌های اکران نوروزی روی پرده رفت و تا جمعه ظهر با بیش از ۹۶۳ هزار نفر تماشاگر حدود سی و یک میلیارد تومان فروش داشته است.

«انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی هم که از ابتدای اردیبهشت به سینما آمده تاکنون اگرچه در جایگاه دوم جدول فروش قرار دارد فقط حدود ۳۷۰ هزار نفر تماشاگر داشته و ۱۳ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان هم فروش داشته است.

«موقعیت مهدی» هادی حجازی‌فر دیگر فیلم نسبتاً پرفروش گیشه این روزهای سینما است که با حدود ۳۷۰ هزار نفر مخاطب و فروش بیش از ۱۱ میلیارد تومان روی پرده است.

فیلم کمدی «شادروان» ساخته حسین نمازی هم توانسته با جذب ۳۷۵ هزار و ۵۵۰ نفر بیش از ۹ میلیارد تومان فروش داشته باشد.

فیلم پلیسی امنیتی «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان نیز بیش از ۲۵۰ هزار نفر تماشاگر داشته و رقم فروش آن به هشت میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان رسیده است.

«مرد بازنده» به کارگردانی محمدحسین مهدویان تاکنون ۱۷۲ هزار نفر تماشاگر داشته و میزان فروش آن هم به شش میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان رسیده است.

«لامینور» یکی از فیلم‌های جدیدی است که از ابتدای اردیبهشت‌ماه روی پرده رفته و این اثر داریوش مهرجویی تا ظهر امروز ۳۱ هزار و ۵۸۰ نفر مخاطب داشته و فروش آن به یک میلیارد و ۳۱ میلیون تومان رسیده است.

فیلم اجتماعی «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی هم با میزبانی از ۲۷ هزار و ۹۵۰ نفر تماشاگر تا ظهر جمعه یک میلیارد و ۲۱ میلیون تومان فروش داشته است.

بر اساس آمار سامانه مدیریت اکران و فروش سینما (سمفا) در جدول فروش، احتمالاً اکران فیلم‌ها تا مدتی دیگر هم برای رسیدن به کف فروش ادامه داشته باشد و به زودی با تشکیل شورای صنفی نمایش تکلیف اکران دوم عید فطر مشخص خواهد شد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها