تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 98188

تولید سریال «Kidding» برای فصل دوم تمدید شد.

به گزارش سینماسینما، شبکه شوتایم اعلام کرد که فصل دوم سریال کمدی جدید آنها با نام «Kidding» که امسال روی آنتن رفت در برنامه تولید قرار گرفته و ساخته خواهد شد. این سریال که توسط دیو هولستین خلق شد ماجراهای زندگی یک مجری برنامه کودک است که با چالش های دهه ششم زندگیش رو به رو شده است. او می خواهد جایگاه خودش را حفظ کند.

نقش اول این مجموعه جیم کری بازیگر کمدی نام آشنای سینمای آمریکاست که به نظر می رسد خود او هم شرایط مشابهی با کاراکتر درون سریالش دارد. جیم کری بازیگر اصلی این سریال از سال ۲۰۱۶ دیگر در هیچ فیلمی بازی نکرده و حضور او در تلویزیون هم آخرین بار به سال ۲۰۱۲ بر می گردد جایی که به صورت افتخاری در اپیزودی از سریال «۳۰ راک» حضور پیدا کرد. حالا موفقیت سریال جدیدش باعث شده او در سن ۵۶ سالگی یک بار دیگر تجربه بازی در نقش اول یک پروژه را تجربه کند.

استقبال نسبتا خوب مخاطبان و منتقدان از این مجموعه اگرچه خیلی زیاد نبود اما به اندازه ای بود که شبکه شوتایم را راضی کند تا فصل دوم سریال «Kidding» را کلید بزند. هنوز مشخص نیست فصل دوم این سریال به طور دقیق چه زمانی روی آنتن تلویزیون آمریکا می‌رود.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها