تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 161976

فیلم سینمایی «قصیده گاو سفید» ساخته بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم و به تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی در دهمین حضور بین‌المللی‌اش در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم زوریخ سوئیس به روی پرده رفت.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی فیلم، این فیلم رتبه اول بهتربن فیلم از نگاه تماشاگران را تا روز ششم جشنواره را از آن خود کرده است. مراسم فوتوکال فرش سبز این فیلم نیز برگزار شد.

«قصیده گاو سفید» تنها فیلم ایرانی حاضر در بخش مسابقه امسال جشنواره فیلم زوریخ است که با سیزده فیلم دیگر برای دریافت جایزه چشم طلایی این جشنواره در حال رقابت است. جشنواره فیلم زوریخ از معتبرترین جشنواره‌های فیلم در اروپا است که از تاریخ ١ تا ١١ مهر(٢٣ سپتامبر تا ٣ اکتبر) در شهر زوریخ سوئیس برگزار می شود و هر ساله میزبان صد و ده هزار مخاطب حرفه‌ای سینما و هزار و پانصد خبرنگار یا آژانس خبری از سرتاسر اروپا و جهان است.

مریم مقدم، علیرضا ثانی فر، آوین پوررئوفی، فرید قبادی، لیلی فرهادپور، سوده ازقندی، امیر شریعت، ماهور احمدی، محمد حیدری، زهرا پرهون، ابراهیم گله دارزاده، سمیه برجی، مهدی پیله‌وری، ماندانا معزی پور، سمکو روشنی و پوریا رحیمی‌سام بازیگران این فیلم هستند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها