تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 103670

محمدرضا فروتن، سمانه نصری و پوریا پورسرخ در فیلم خداداد جلالی بازی می‌کنند.

به گزارش سینماسینما، فیلمبرداری فیلم سینمایی “زنی با ارابه چوبی” به تهیه‌کنندگی محمدحسن نجم و کارگردانی خداداد جلالی در روستای بشل در مازندران به پایان رسید.

سکانس پایانی این فیلم صبح دوشنبه ۲۴ دی ماه با بازی سمانه نصری، مهری ال آقا و قاسم زارع فیلمبرداری شد. همچنین تدوین “زنی با ارابه چوبی” توسط هایده صفی یاری همزمان با پایان فیلمبرداری به زودی آغاز خواهد شد.

در این فیلم سینمایی محمدرضا فروتن، سمانه نصری، پوریا پورسرخ، حسین سلیمانی، مریم نعمتی‌نیا، نیوشا ضرابی، مهری آل‌آقا، فرامرز روشنایی، بهشته آلیان، بهار داورزنی، رضا اولادی، فریبا متخصص و قاسم زارع به ایفای نقش پرداختند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: آرش دانشجوی رشته فلسفه همراه دوستش بهمن برای تحقیقات تز دانشگاهی به روستایی در شمال کشور می‌روند و نام تحقیق آن‌ها “تحصیل میان واقعیت تا حقیقت است” و آرش و بهمن آنجا با دختری به نام ستاره آفاق که شاعر است آشنا می‌شوند و در این میان آرش عاشق ستاره می‌شود.

“زنی با ارابه چوبی” پنجمین فیلم بلند سینمایی خداداد جلالی است که فیلمنامه آن توسط این کارگردان به مدت دو سال به نگارش در آمده است. تهیه کنندگی این فیلم نیز برعهده محمد حسن نجم است.

همچنین فیلم سینمایی “دختری با جوراب قرمز” دیگر ساخته خداداد جلالی که در چند جشنواره بین‌المللی حضور داشته و پس از کسب جوایز متعدد در بخشهای مختلف در نوبت اکران است.

 

منبع: هنرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها