تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144274

جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «دروازه دیجیتال» آتلانتا در ایالت جورجیا در کشور آمریکا، حبیب باوی ساجد را به عنوان تنها نماینده سینمای ایران، عضو ثابت هیات داوری و سفیر این رویداد سینمایی معرفی کرد.

به علت شیوع ویروس کرونا و گسترش جهانی آن، جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «دروازه دیجیتال» آتلانتا در کنار بخش فیلم، بخش‌های هنرهای تجسمی، عکس و هنرهای نمایشی را هم به صورت آنلاین و رقابتی برگزار می‌کند. 

حبیب باوی ساجد، فیلم‌ساز و داستان‌نویس، عضو انجمن مستندسازان سینمای ایران، عضو انجمن مستندسازان اروپا edn، عضو ثابت انتخاب و گزینش جشنواره بین‌المللی فیلم «البوابه» در الجزائر، در کنار سینماگرانی از نیوزلند، مراکش، الجزائر، اقلیم کردستان عراق و آمریکا، به عنوان

تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه «دروازه دیجیتال» آتلانتا در ترکیب اعضای داوری قرار دارد. 

انجمن فیلم‌سازان آتلانتا، همچنین رسماً عضویت افتخاری این فیلم‌ساز ایرانی را اعلام کرد. 

انجمن فیلم‌سازان آتلانتا در تلاش است برای حمایت از پروژه‌های مستقل، هنرمندان و جوامع کم‌برخوردار که دسترسی به آموزش و صنعت ارتباطات ندارند، حمایت مالی و امکان دسترسی به تجهیزات فیلم را فراهم کند و همچنین مشاوره ارائه دهد.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، جوایز بخش فیلم کوتاه جشنواره «دروازه دیجیتال» آتلانتا در آوریل ۲۰۲۱ (فروردین / اردبیهشت ماه ۱۴۰۰) به برندگان بخش‌های مختلف اعطا می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها