تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 11534

با گذشت پنج روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نتیجه آرای مردمی برای مشخص شدن سرنوشت سیمرغ تماشاگران تا پایان روز پنجم یعنی جمعه ۱۶ بهمن ماه اعلام شد.

بر اساس اعلام کمیته رای گیری مردمی که زیر نظر خانه سینما فعالیت می کند فیلم های «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی، «اژدها وارد می شود» به کارگردانی مانی حقیقی، «ایستاده در غبار» ساخته محمدحسین مهدویان، «بادیگارد» ساخته ابراهیم حاتمی کیا و «بارکد» ساخته مصطفی کیایی در صدر آرا هستند.

جدول انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران تا پایان برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به صورت روزانه از سوی خانه سینما منتشر می شود.

آرای روز چهارم در بین ۲۳ فیلم و با اخذ ۳۳ هزار و ۲۶۸ رای بوده است.

 

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. هانیه
    ۲۴, بهمن, ۱۳۹۴ ۲:۰۴ ق٫ظ

    بابا همه فهمیدن جشنواره امسال باند بازی سیاسی و زهرچشم گرفتن از بعضیا بود..حالا این وسط هم خوش به حاله یه عده شد و مثله پشمک با خودشون چندتا چندتا سیمرغ بردن خونه…..

  2. سعید
    ۲۴, بهمن, ۱۳۹۴ ۲:۱۲ ق٫ظ

    واقعا جشنواره فجر مسخره شده من فیلم ابد ویک روز رو دیدم ولی در حدی نبود که هرکی مثله نخود و لوبیا با خودش ۳تا۳تا سیمرغ ببره خونه….سالهای قبل گرفتن سیمرغ حتی برای اساتید رویا بود و اگر کسی سیمرغ میگرفت آرزوی گرفتن سیمرغ دوم باعث میشد تلاشش رو چند برابر کنه ولی یه هو میان به یه فیلم۹تا سیمرغ میدن !!!بقیه …..دیگه؟؟؟

نظر شما


آخرین ها