تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۳۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152774

نرگس آبیارفیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار به عنوان فیلم برگزیده «نشان فی» انتخاب شد و تندیس این جشنواره را دریافت کرد.

به گزارش سینماسینما، دومین جشنواره «نشان فی» با محوریت گفتمان‌سازی موضوع سواد مالی میان اصحاب هنر و مخاطبان عصر دیروز، یکشنبه ۲۴ اسفند ماه برگزار شد که در این جشنواره فیلم «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی به عنوان فیلم برگزیده این جشنواره معرفی و تندیس این جشنواره را دریافت کرد.

همچنین فیلم «مامان» به کارگردانی آرش انیسی و فیلم «روشن» به کارگردانی روح الله حجازی نیز به عنوان فیلم‌های شایسته تقدیر دومین جشنواره «نشان فی» انتخاب شدند.

جشنواره «نشان فی» به بررسی فیلم‌های جشنواره فجر با نگاه سواد مالی می‌پردازد که بر اساس نظر هیأت داوران این جشنواره، از میان ۱۶ فیلم سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، ۱۰ فیلم، حاوی مفاهیم سواد مالی بودند که با نظر هیات داوران ۳ فیلم به مرحله نهایی این جشنواره راه یافتند.

دومین جشنواره «نشان فی» با حضور محمدحسین قاسمی و نرگس آبیار تهیه‌کننده  و کارگردان فیلم «ابلق»، مجید برزگر و آرش انیسی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «مامان»، جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم «روشن»، هیأت داوران جشنواره، دکتر خجسته عضو هیات علمی دانشکده صدا و سیما، دکتر احسانی مدیر شبکۀ نسیم، مسعود نجفی روابط عمومی جشنوارۀ فیلم فجر وجمعی از هنرمندان و دانشگاهیان برگزار شد.

در  نخستین جشنواره «نشان فی» فیلم‌های «عامه‌پسند»، «روز بلوا»، «بی‌صدا حلزون» و «سه کام حبس» به عنوان فیلم‌های برتر انتخاب شدند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها