تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 116139

برنامه «فیلم و گپ» چهارشنبه هر هفته در باغ کتاب تهران شامل نمایش فیلم و نقد با حضور سعید قطبی‌زاده برگزار می‌شود.

برنامه «فیلم و گپ» یکی از برنامه‌های باغ کتاب تهران است که از فصل تابستان شروع شده و هر هفته چهارشنبه‌ها از ساعت ۱۸ تا ۲۲ در سالن شماره ۸ میزبان علاقه‌مندان به سینماست.

سعید قطبی‌زاده، منتقد شناخته شده سینما در این برنامه پس از نمایش فیلم، به نقد و بررسی فیلم می‌پردازد. در ضمن این برنامه به شکل تعاملی است و حاضران در برنامه هم نظرات یا سوالات‌شان را درباره فیلم بیان می‌کنند. 

در برنامه «فیلم و گپ» مهم‌ترین فیلم‌های تاریخ سینما که قابل بحث و جذاب برای مخاطبان باشد به نمایش گذاشته می‌شود و در انتخاب فیلم‌ها به تنوع ژانر، زبان و ملیت توجه شده است. در ۲ هفته گذشته فیلم‌های «حفره» به کارگردانی ژاک بکر از کشور فرانسه و «قطار بوسان» به کارگردانی یان سنگ‌هو از کشور کره‌جنوبی در برنامه «فیلم و گپ» به نمایش درآمده است. چهارشنبه این هفته هم فیلم «کشتن مرغ مقلد» به کارگردانی رابرت مالیگن از کشور آمریکا به نمایش گذاشته می‌شود.

گفتنی است در بخش نقد و بررسی هم سعید قطبی‌زاده علاوه بر بحث تخصصی درباره خود فیلم، درباره جنبه‌های مختلف جانبی فیلم، سینمای کشور سازنده و کلیات ژانر مورد نظر به بحث و گفت‌وگو می‌پردازد.

علاقه‌مندان به حضور در برنامه «فیلم و گپ» می‌توانند هر هفته برای خرید بلیت از طریق سایت تیوال اقدام کنند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها