تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 63604

فیلمبرداری تازه ترین اثر اصغر فرهادی با عنوان «همه می‌دانند» در اسپانیا آغاز شد.

به گزارش سینماسینما، اصغر فرهادی دیروز فیلم تازه‌اش را با نام «همه می‌دانند» (Everybody Knows) در اسپانیا کلید زد. خاویر باردم و پنه لوپه کروز بازیگران اسپانیایی و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی، بازیگران اصلى هشتمین فیلم بلند فرهادی هستند.

بازیگران مطرحی همچون ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره آ، فهرست بازیگران «همه می‌دانند» را کامل می‌کنند.

در خلاصه داستان فیلم می‌خوانیم: «کارولینا براى دیدار با خانواده‌اش از آرژانتین به زادگاهش اسپانیا بازمی‌گردد. در این سفر که پیش‌بینی می‌شد به تجدید دیدار اعضای خانواده خلاصه شود، رویدادهای غیرمنتظره‌ای به وقوع می‌پیوندد که بر روند زندگی کارولینا تاثیر می‌گذارد.»

خوزه لوییس آلکاینه هفتاد و هشت ساله، مدیر فیلمبرداری فیلم جدید فرهادی است. علاوه بر خود اصغر فرهادی، شرکت‌هاى Memento Films از فرانسه، Morena Film از اسپانیا و Luky Red از ایتالیا تهیه‌کنندگی مشترک این فیلم را بر عهده دارند.

مدیریت هنری فیلم بر عهده کلارا نوتاری و طراح لباس نیز سونیا گرانده است. هایده صفی یاری تدوینگر و دانیل فونترودونا مدیر صدابرداری فیلم خواهند بود.

طرح ساخت فیلم «همه مى‌دانند» در اسپانیا، چهار سال پیش آغاز شد و فرهادى تحقیق و نگارش داستان را از همان زمان شروع  کرد. با این حال ساخت فیلم «فرشنده» در ایران، روند نگارش فیلمنامه «همه می‌دانند» را موقتا متوقف کرد تا فیلمساز ایرانی پس از دریافت دومین اسکار، هشتمین فیلم سینمایی خود را در اسپانیا مقابل دوربین ببرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. محمود
    ۱, شهریور, ۱۳۹۶ ۹:۳۱ ب٫ظ

    دانیل فونترودونا “مدیر صدابرداری” فیلم خواهند بود…..آدمین محترم سایت “سینما سینما : اگر مجدد ا در پاسخ به ایراد،کاربرد عنوان غیرکارشناسی و غیر آکادمیک ” مدیر صدابرداری” در متن خبر “فیلم تازه اصغر فرهادی در اسپانیا کلید خورد” نمی گوئید { نظر شما تکراری است} ! به اطلاع می رسانم به استناد منابع و مآخذ علوم سینمایی وآکادمیک وتیتراژ فیلم های تولیدی سینما و تلویزیون جهانی در حرفه ” صدابرداری (صدای فیلم) عنوانی که برگردان آن به فارسی ” مدیر صدابرداری “= (sound manager) باشد وجود ندارد !

نظر شما


آخرین ها