تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 134794

به دنبال گسترش شیوع ویروس کرونا «ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز نیز با تاخیر اکران می‌شود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، پارامونت اعلام کرد ۲ فیلم بعدی از مجموعه «مأموریت غیرممکن» یعنی «مأموریت غیرممکن ۷» و «مأموریت غیرممکن ۸» با تأخیر راهی سینماها می‌شوند.

قرار بود قسمت هفتم ۲۳ جولای ۲۰۲۱ اکران شود که حالا چهار ماه دیرتر روی پرده می‌رود و ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد. قسمت هشتم هم قرار بود ۵ آگوست ۲۰۲۲ راهی سینماها شود که حالا اعلام شده ۴ نوامبر ۲۰۲۲ اکران خواهد شد.

این فیلم‌ها نیز سرنوشت تقریباً همه فیلم‌های دیگر را پیدا کرده‌اند. این در حالی است که فیلم هفتم این مجموعه در ونیز ایتالیا در دست ساخت بود که با شیوع ویروس کرونا، کار نیمه کاره رها شد و معلوم نیست چه زمانی ساخت آن دوباره از سر گرفته می‌شود.

پارامونت زمان‌های جدیدی برای فیلم‌های دیگرش را نیز اعلام کرده که شامل تریلر روان‌شناسانه «جهان فردا» با بازی کریس پرت هم می‌شود که زمان اکرانش به ۲۳ جولای ۲۰۲۱ موکول شده است.

کریستوفر مک‌کوری ۲ فیلم بعدی «مأموریت غیرممکن» را کارگردانی می‌کند. وی مجموعه «ملت سرکش» را در سال ۲۰۱۵ و «فال‌آوت» را در سال ۲۰۱۸ کارگردانی کرده بود.

جدیدترین فیلم این مجموعه یعنی «فال‌آوت» پرفروش‌ترین فیلم این مجموعه هم شده بود و فروشی ۷۹۰ میلیون دلاری را در باکس آفیس جهانی رقم زده بود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها