تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 108594

فیلم سینمایی «قصرشیرین»جدیدترین ساخته رضا میرکریمی برای اعضای باشگاه مخاطبان سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد.

به گزارش سینماسینما، شب چهارم از نمایش های ویژه جشنواره جهانی فیلم فجر به فیلم سینمایی «قصر شیرین»، جدیدترین اثر رضا میرکریمی اختصاص داشت.

ساعات پایانی دوشنبه ۲۰ اسفند در سالن یک پردیس چارسو فیلم سینمایی «قصر شیرین» برای اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر روی پرده رفت.

پیش از نمایش «قصر شیرین»، نگار جواهریان مدیر اجرایی کاخ جشنواره سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ضمن خوش آمدگویی به مخاطبان این فیلم، عضویت بیش از هزار نفر در باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر را باعث افتخار تیم جشنواره دانست.

این بازیگر سینما با بیان اینکه برای تیم اجرایی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر ارائه خدمات هر چه بیشتر به اعضای باشگاه جشنواره از اهمیت زیادی برخوردار است، ابراز اطمینان کرد شرایط برای رضایت این علاقه مندان به سینما روز به روز بهتر می شود.

فیلم سینمایی «قصرشیرین» در سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر که در بهمن ماه برگزار شد ضمن نامزدی در پنج رشته توانست جوایز بهترین فیلمنامه و بهترین موسیقی متن را به خود اختصاص دهد.

نمایش های ویژه اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر از هفته گذشته با فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار آغاز شد و اعضای باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر در ادامه شاهد نمایش «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده و «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی بودند.

آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Info@Fajriff.com است.

سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها