تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 171109

رادیو سلامت هر شب ساعت ۲۱ و ۱۰ در قالب برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ برای کودکان قصه گویی می کند تا آموزش مهارت های زندگی در قالب قصه به کودکان ارائه شود.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، نازیلا نظمی، تهیه کننده برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ در این باره توضیح داد: این برنامه هر شب به مدت ۱۵ دقیقه ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه روانه آنتن می شود که ویژه گروه خردسالان است. گوینده و راوی برنامه فرشته قربانی است و بازیگران مریم قربانی، سارا عرب پوریان و حمیدرضا اللهیاری است که در بخش قصه نقش آفرینی می کنند.
وی ادامه داد: در این برنامه سیبک نماینده قشر خردسال است و هر بار برایش ماجراهایی پیش می آید و مادربزرگ تلاش می کند او را آگاه کند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد. در این برنامه زمینه سازی می کنیم تا بچه ها مهارت های زندگی را یاد بگیرند و در قالب داستان و نمایش این اتفاق رخ می دهد. روز پنجشنبه ششم اسفند ماه قصه با محوریت خانه تمیز ما و کمک کردن در کار خانه پخش می شود.
نظمی با اشاره به حضور فعال خردسالان در برنامه گفت: خردسالان به صورت تلفنی در برنامه حضور دارند. آنها در طول برنامه باید حدس بزنند که سیبک در مواجهه با اتفاقات چطور عمل می کند. در این برنامه به غیر از آنکه لیلا میرکانی قصه های ویژه خردسالان را تنظیم رادیویی می کند و در برنامه روایت می شود، کتاب های مناسب قصه را معرفی می کنیم تا والدین کتاب های معرفی شده برای بچه ها را آماده کنند.

برچسب‌ها: ,

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها