تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 175297

رادیو سلامت هر شب ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه در قالب برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ، قصه هایی با محوریت مهارت زندگی برای کودکان گفته می شود.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، نازیلا نظمی تهیه کننده برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ در این باره گفت: ما در قالب قصه گویی در این هفته به موضوعاتی همچون غذای مقوی، حواس جمع بودن، بازی با خواهر و برادر کوچکتر، پذیرفتن تفاوت ها و … می پردازیم. این موضوعات در قالب قصه هایی با عناوینی همچون بچه فیله کجاست؟ حواست جمع باشه، بازی با داداش کوچولو و جغد بیداره پخش می شود. در مجموع سعی می کنیم مهارت های زندگی را در قالب قصه به بچه ها آموزش بدهیم.
برنامه سیبک و قصه های مادربزرگ هر شب به مدت ۱۵ دقیقه ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه روانه آنتن می‌شود که ویژه گروه خردسالان است. گوینده و راوی برنامه فرشته قربانی است و بازیگران مریم قربانی، سارا عرب پوریان و حمیدرضا اللهیاری است که در بخش قصه نقش آفرینی می‌کنند.
در این برنامه سیبک نماینده قشر خردسال است و هر بار برایش ماجراهایی پیش می‌آید و مادربزرگ تلاش می‌کند او را آگاه کند تا راه و رسم زندگی را یاد بگیرد. در این برنامه زمینه‌سازی می‌ شود تا بچه‌ها مهارت‌های زندگی را یاد بگیرند و در قالب داستان و نمایش این اتفاق رخ می‌دهد.
این برنامه هر شب میزبان یک خردسال است و به صورت تلفنی در برنامه حضور دارند و آن‌ها در طول برنامه باید حدس بزنند که سیبک در مواجهه با اتفاقات چطور عمل می‌کند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها