تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 37327

لیسانسه ها، کاظم سیاحیبازیگر سریال «لیسانسه ها» درباره این سریال و فضا و داستان آن بیان کرد که قضاوت درباره سریالی که هنوز چند قسمت از آن پخش شده، زود است.

به گزارش سینماسینما، کاظم سیاحی درباره سریال «لیسانسه ها» که این شب ها به کارگردانی سروش صحت از شبکه سه سیما پخش می شود، گفت: من فکر می کنم قصه و اتفاقات این سریال نزدیکی بسیاری با زندگی دارد و قرار نیست کسی را به زور بخنداند.

او با اشاره به فضای این مجموعه اظهار کرد: من رویکرد «لیسانسه ها» را دوست دارم نه به این دلیل که در این مجموعه بازی می کنم بلکه همانطور که گفتم فضای این سریال به زندگی واقعی نزیک تر است، اجباری برای خنداندن مخاطب در این مجموعه وجود ندارد و غلوی از طرف شخصیت ها در بازی دیده نمی شود.

بازیگر مجموعه «یادداشت های یک زن خانه دار» بیان کرد: فکر می کنم لازم است به شکل دیگری به مجموعه های طنز شبانه نگاه کنیم و سبک های دیگری از موقعیت های کمدی را هم ببینیم. این سریال فضای خوب و آرامش بخشی دارد و به نظرم بعد از دوره ای طولانی که مخاطب با ویژگی های اغراق در بازی و بیان می خندید لازم است این نوع از کار را هم ببیند.

سیاحی در واکنش به ریتم و روند قصه نیز یادآور شد: اگر مخاطب صبر کند بعد از گذشت چند قسمت با شخصیت ها و شناسنامه آنها آشنا می شود و شاید زود باشد که بعد از سه – چهار قسمت پخش درباره آن قضاوت کنیم.

صداپیشه شخصیت جیگر در «کلاه قرمزی» درباره ایفای نقش خود با فضایی رئال و به دور از لودگی های معمول در «لیسانسه ها» اظهار کرد: آنچه که در نهایت در اجرای کار دیده می شود با همفکری سروش صحت بود. او از من خواست با چنین فضایی نقشم را اجرا کنم و امیدوارم این خروجی مفید بوده و مخاطب از آن خوشش آمده باشد.
سیاحی در توضیح بیشتر نقش خود گفت: یک چالش بزرگ ما در نقش، فاصله سنی من با امیر کاظمی بود که نقش پسرم را دارد و امیدوارم این چالش هم در کلیت کار حل شده باشد.

سیاحی همچنین درباره نقشی که از یک پدر معتاد ایفا می کند، عنوان کرد: من در این مجموعه یک پدر معتاد هستم و سعی می کنم نقشم را به بهترین شکل اجرا کنم و آنچه را که در مجموع مخاطب از نقشم می گیرد استنباط خود اوست و من نمی خواهم در این باره مانیفستی ارایه کنم.

او درباره ادامه حضورش در این سریال اظهار کرد: فعلا تا یک ماه آینده مشغول تصویربرداری فاز اول این سریال هستم و بعد از آن تصویربرداری فاز دوم آغاز می شود.

صداپیشه «جیگر» در پایان درباره اینکه چه زمانی به تمرین های مجموعه «کلاه قرمزی» خواهد پیوست، گفت: فعلا اطلاعی ندارم چون درگیر کار در اینجا بوده ام ولی دلم خیلی برای جیگر تنگ شده است.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها