تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 40668

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجربا اعلام جزئیات زمان پیش فروش بلیت‌های جشنواره فجر، قیمت‌های آن نیز مشخص شد.

به گزارش سینماسینما، امروز صبح خبرهایی مبنی بر واگذاری فروش بلیت‌های جشنواره فجر به سایت جدید سینوگرام و کنار رفتن سایت سینما تیکت از این چرخه بود که به طور طبیعی تحلیل و حواشی در خبرگزاری ها و سایت ها منتشر شد که پس از آن روابط عمومی جشنواره صریحا به این جریان اشاره کرد و جزییات خبر را انتشار داد.

جواب اینکه چرا از فروش بلیط ها به سایت جدیدتری منتقل شده را مسئولان مربوطه خواهند داد و دلایل خاص خودشان را دارند.

با نگاهی به جدول ترکیب سری فروش بلیط ها به دو نکته می توان رسید اول اینکه بالای هر ستون عنوان چشم انداز سینمای ایران درج شده یعنی هر کس تمایل به تماشای فیلم های سودای سیمرغ را دارد باید آثار بخش چشم انداز را نیز تماشا کند و دوم اینکه در ستون اول (چشم انداز سینمای ایران ۱) شاهد جای خالی یک فیلم خواهیم بود که درج شده بعدا اعلام خواهد شد که شاید در حال گزینش آخرین فیلم و درج آن در این بخش هستند.

در گزارش اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر برای خرید بلیط ها آمده:

هر کاربر مجاز به تهیه حداکثر ۴ سری و در هر سری حداکثر ۲ صندلی است.

سینما گالری ملت امسال کاخ مردمی جشنواره بوده و قیمت صندلی در هر سانس هر بلیت ۲۵ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیت ۲۲هزار تومان محاسبه خواهد شد.

قیمت صندلی در هرسانس سینماهای تهران هر بلیت ۱۲ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیط ۱۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

قیمت صندلی در هر سانس سینماهای راگا،کیان و تماشا هر بلیت ۱۰ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیت ۸ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

مهمانان ویژه گروه «الف» مجاز به انتخاب حداکثر ۴ صندلی خواهد بود. هرکاربر از این گروه می تواند در ۲ سری ۲ صندلی انتخاب نماید یا در ۴ سری یک صندلی.

مهمانان ویژه گروه «ب» هر کاربر از این گروه می تواند حداکثر ۲ صندلی انتخاب نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها