تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 136599

لئوناردو دی کاپریو پس از کش و قوس‌هایی که برای ساخت فیلم بعدی‌اش یعنی «قاتلان ماه کامل» ایجاد شده، تمایل دارد پیش از آن در فیلم بعدی آدام مک‌کی بازی کند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از پلی لیست، در حالی که استودیوهای هالیوود علاقه زیادی به همکاری با لئوناردو دی‌کاپریو دارند اما دی‌کاپریو بازیگری پرکار نیست و فیلم‌هایش را به دقت انتخاب می‌کند.

در حالی که به تازگی اعلام شده تولید فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی یعنی «قاتلان ماه کامل» با مشکلات مالی روبه رو شده، دی‌کاپریو این فرصت زمانی را به دست آورده تا به پروژه دیگری فکر کند و در این میان بازی در فیلم آدام مک‌کی از همه محتمل تر است.

گفته شده دی‌کاپریو در فهرست خود از فیلم‌های در دست ساخت بیش از هر فیلم دیگری به فیلم بعدی آدام مک‌کی توجه دارد که با عنوان «به بالا نگاه نکن» در مراحل میانه پیش تولید خود است.

به نظر می‌رسد دی کاپریو بیش از هر فیلم دیگری ترجیح می‌دهد در این فیلم طنز بازی کند که در مورد ۲ دانشمند است که متوجه می‌شوند یک سیارک دارد مستقیم به سمت زمین حرکت می‌کند و تلاش دارند تا در رسانه‌ها مردم را متوجه کنند که پایان دنیا نزدیک است.

معلوم نیست اگر دی کاپریو قرارداد بازی در این فیلم را امضا کند کدام نقش را برعهده می‌گیرد، اما در صورت پذیرش در کنار جنیفر لارنس و کیت بلانشت جلوی دوربین می‌رود.

طبیعتاً حضور وی در این فیلم برای مک‌کی فرصت بسیار مغتنمی خواهد بود. این در حالی است که مک‌کی در سال‌های اخیر به یکی از مطرح‌ترین کارگردان‌های هالیوود بدل شده و با ساخت فیلم‌هایی چون «کمبود بزرگ» و «معاون» توجه زیادی را معطوف خود ساخته است.

به تازگی اعلام شد پارامونت و اپل با همکاری هم «قاتلان ماه کامل» را می‌سازند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها