تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 26853

پوستر لانتوریفیلم سینمایی «لانتوری» ساخته رضا درمیشیان در تازه‌ترین حضور جهانی خود در دومین جشنواره سینه ایران تورنتو به‌نمایش درخواهد آمد.

به گزارش سینماسینما، جشنواره فیلم‌های ایرانی تورنتو (کانادا) از ۱۴ تا ۱۶ اکتبر (۲۳ تا ۲۵ مهرماه) در مجتمع تیف بل لایت باکس تورنتو برگزار می‌شود.

«لانتوری» که برنده بهترین فیلم از سومین جشنواره‌های فیلم‌های ایرانی زوریخ است، تا کنون در سه فستیوال جهانی الف «شصت‌وششمین دوره جشنواره برلین»، «پنجاه‌ویکمین جشنواره کارلووی واری» و «نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای» به‌نمایش درآمده است.

علاوه بر این، لانتوری در این جشنواره‌ها نیز به‌نمایش درآمده است: هفتمین جشنواره خاورمیانه اکنون فلورانس و در برنامه‌های ویژه مرور فیلم‌های درمیشیان در سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی کلن، دومین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ و موزه هنرهای آلمان، جشنواره فرهنگ و هنر معاصر ایران در مرکز بین‌المللی هنرهای نمایشی بولونیای ایتالیا و جشنواره فیلم‌های ایرانی مونیخ آلمان.

همچنین سی‌وپنجمین جشنواره ونکور کانادا و نوزدهمین جشنواره سینما و دین ترنتو ایتالیا از دیگر جشنواره‌هایی است که قرار است «لانتوری» در آن به‌نمایش درآید.

این فیلم، عاشقانه‌ای پرالتهاب در دل جامعه است. عشقی که به جنون ختم می‌شود.

مریم پالیزبان، باران کوثری، نوید محمدزاده، مهدی کوشکی و بهرام افشاری از نقش‌آفرینان این فیلم هستند. عرضه و پخش بین‌المللی فیلم برعهده محمد اطبایی است.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها