تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 76112

 علی‌رام نورایی با حضور در برنامه «دورهمی» از واکنش‌های منفی اهالی سینما پس از حضورش در فیلم «قلاده‌های طلا» انتقاد کرد.

به گزارش سینماسینما، علی‌رام نورایی در برنامه «دورهمی» که شامگاه چهارشنبه ششم دی پخش شد، از حواشی ایجاد شده برای خودش پس از بازی در فیلم «قلاده‌های طلا» صحبت کرد.

مهران مدیری در برنامه «دورهمی» از علی‌رام نورایی پرسید: «به تو لقب مظلوم سینمای ایران داده‌اند، این عنوان از کجا آمده است؟»

علی‌رام نورایی در پاسخ این موضوع را به بازی در فیلم «قلاده‌های طلا» و مشکلاتی که پس از بازی در آن برایش پیش آمد، نسبت داد. او در این باره گفت: «من در فیلمی به نام «قلاده‌های طلا»‌ درباره اتفاقات پس از انتخابات سال ۸۸ بازی کردم. پس از سال‌ها که خبری از سینما نبود به من پیشنهاد بازی در این فیلم داده شد و من پذیرفتم. با صحبت‌هایی که با کارگردان فیلم کردم قرار بر این شد که فیلم بر این مبنا ساخته شود که یک آشتی ملی را داشته باشیم و فیلم بر این مبنا ساخته شد.»

او در ادامه از کسانی گلایه کرد که بدون دیدن فیلم او را قضاوت کردند: «متاسفانه فیلم را ندیدند و ندیده قضاوت کردند و این حواشی برای من ایجاد شد. متاسفانه این حواشی بیشتر از سوی همکاران برای من به وجود آمد.»

مدیری از نورایی پرسید: «جایی گفته بودی که وارد بازی‌های سیاسی شدی. منظورت همین فیلم بود؟» و نورایی در پاسخ گفت:‌ «من یک فیلم بازی کردم و هیچ‌گونه علم و دانش سیاسی ندارم. نقشی بود که بازی در آن را دوست داشتم اما جماعتی بودند که داشتند مرا وارد بازی سیاسی می‌کردند.»‌

نورایی در ادامه به این نکته اشاره کرد که پس از بازی در «قلاده‌های طلا» برای بازی در پروژه‌های سینمایی مشکلات بسیاری برای او پیش آمد و همچنان ادامه دارد. او گفت:‌ «ما یک خانواده‌ هستیم و هیچکدام برای حضور در یک پروژه فرهنگی و هنری به جز به اعتلای فرهنگ و هنر این مملکت فکر نمی‌کنیم. وقتی چنین واکنش‌های را می‌بینم متاسف می‌شوم.»

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها