تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 27112

مالاریاجشنواره فیلم «ورشو» در کشور لهستان فیلم «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی را به عنوان یکی از فیلم‌های بخش رقابت بین‌الملل این رویداد سینمایی انتخاب کرد.

به گزارش سینماسینما، «مالاریا» به کارگردانی پرویز شهبازی در دومین حضور جهانی خود پس از جشنواره فیلم ونیز، در بخش رقابت بین‌الملل سی‌ودومین جشنواره فیلم «ورشو» در کشور لهستان به روی پرده می‌رود.

داستان فیلم «مالاریا» که در آن ساعد سهیلی، ساغر قناعت، آذرخش فراهانی، آزاده نامداری، علی استادی و سیامک ادیب بازی می‌کنند درباره دختر و پسری است که در تهران گردی‌های خود با مردی برخورد می‌کنند که مشکلی دارد. آن‌ها سعی می‌کنند راه حلی برای این مشکل پیدا کنند و..

این فیلم که هنوز در ایران اکران عمومی نشده است، اولین نمایش خود را در بخش اصلی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر تجربه کرد.

جشنواره فیلم «ورشو» لهستان که از سال ۱۹۸۵ بدون وقفه بصورت سالانه برگزار می‌شود یکی از جشنواره‌های فیلم مهم در قاره اروپا محسوب می‌شود و سینمای ایران نیز یک بار در سال ۱۹۹۹ با فیلم «بچه‌های آسمان» ساخته مجید مجیدی جایزه ویژه تماشگران این رویداد سینمایی را از آن خود کرده است.

س‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم «ورشو» از تاریخ ۷ تا ۱۶ اکتبر (۱۶ تا ۲۵ مهرماه) در پایتخت کشور لهستان برگزار می‌شود.

مسعود ردایی تهیه‌کننده فیلم مالاریا است و پخش جهانی این فیلم نیز بر عهده کمپانی «دریم لب فیلمز» با مدیریت نسرین میرشب است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها