تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 65026

فیلم سینمایی «ماهور» به کارگردانی حمید زرگرنژاد و تهیه کنندگی علیرضا جلالی آخرین مراحل فنی را به طور همزمان سپری می کند.

به گزارش سینماسینما،تدوین فیلم «ماهور» توسط کاوه ایمانی، صداگذاری توسط آرش قاسمی و جلوه‌های بصری (سی جی) از سوی سینا قویدل به طور همزمان انجام می‌شود. همچنین ساخت موسیقی فیلم نیز توسط ستار اورکی آغاز شده است.

در خلاصه داستان «ماهور» که در ژانر دفاع مقدس و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده، آمده است:

امین مردم روستا نشین ایرانی در یکی از مناطق مرزی، خلبان ایرانی را که سقوط کرده برای مداوا به روستای خودشان می‌آورد.  روستا توسط عراقی‌ها محاصره شده و اهالی تصمیم به نجات خلبان می‌گیرند و او را در هور پناه می‌دهند

بعثی‌ها ۲۷ نفر از اهالی روستا را به همین دلیل گروگان می‌گیرند که در نهایت پس از تلاش‌های زیاد امین و دوستانش متوجه می‌شوند همه اهالی زنده به گور شده‌اند

فیلم سینمایی «ماهور» در روستای بازسازی شده احمد آباد سیار در روستای عطیش از توابع شهرستان کارون فیلمبرداری شده و بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته این فیلم در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی آید.

دراین فیلم کامران تفتی، بهاره کیان افشار، داریوش ارجمند، سعید آقاخانی، میترا حجار، علی اوسیوند، یوسف مرادیان و مالک سراج نقش آفرینی می‌کنند.

منبع: ایلنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها