تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 151314

مایکل کینمایکل کین به همراه گلندا جکسون در فیلم سینمایی «فراری‌های بزرگ» که در بازار فیلم اروپایی برلین ارائه می‌شود، نقش آفرینی می‌کند.

به گزارش سینماسینما، مایکل کین و گلندا جکسون که هردوی آن‌ها دو جایزه اسکار در بخش بازیگری دریافت کرده‌اند، نقش‌های اصلی فیلم سینمایی «فراری‌های بزرگ» را بازی ‌می‌کنند. فیلمی از سوی کمپانی فیلمسازی پتی در بازار فیلم اروپایی در برلین ارائه خواهد شد.

این فیلم سینمایی که از رویداد‌های واقعی الهام گرفته شده است، داستان شخصی به نام برنارد جردن (با بازی کین) را روایت می‌کند که از خانه سالمندان و جایی که از او مراقبت می‌شود فرار می‌کند تا مراسم ۷۰ سالگی «پیاده‌سازی در نرماندی» در فرانسه شرکت کند. ماجراجویی او ۴۸ ساعت به طول می‌انجامد و به عشق ۶۰ ساله او به همسرش (با نقش آفرینی جکسون) می‌پردازد.

این فیلم سینمایی توسط اولیور پارکر سازنده «همسر ایده آل» که سابقه نامزدی جایزه بفتا را دارد کارگردانی خواهد شد و ویلیام ایوری هم که باز در بفتا سابقه نامزدی دارد، فیلمنامه آن را خواهد نوشت. بخش اصلی فیلم برداری این پروژه از ماه ژوئن امسال آغاز خواهد شد.

اولیور پارکر در این باره گفت: هیچکس نمی‌تواند فیلمی را که هم مردم را می‌خنداند و هم به گریه می‌اندازد رد کند. فیلمی که در زمان ما و نیاز ما به قهرمان‌هایی در مقیاس انسانی صحبت می‌کند و حالا مایکی کین و گلندا جکسون، دو بازیگر ماندگار را هم در کنار خود داریم.

مایکل کین آخرین بار در فیلم سینمایی «انگاشته» ساخته کریستوفر نولان نقش آفرینی کرده بود.

کمپانی پتی فیلم سینمایی «فراری‌های بزرگ» را در انگلیس، فرانسه، سوئیس منتشر می‌کند و حق نمایش این فیلم در دیگر نقاط جهان را واگذار می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها