تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 22528

مجیدمجیدیکارگردان مطرح سینما گفت: نمی‌دانم کسانی که دست درازیهای نجومی به بیت‌المال می‌کنند، چه جوابی برای محرومان و مستضعفان کشور دارند.
به گزارش سینماسینما، مجید مجیدی کارگردان مطرح سینما در حاشیه مراسم آغاز بازسازی روستای قلعه سیمون با ابراز خوشحالی از حضور در میان جهادگران بسیجی و مردم مستضعف سیمون قلعه، گفت: نمی دانم چه کاری انجام داده ام که خداوند توفیق حضور در میان بچه های مخلص جهادگر و بسیجی و مردم شریف سیمون قلعه را نصیبم کرده است.

او افزود: جهادگران باید قدر خودشان و قدر لحظات خدمت رسانی به مردم را بدانند. بچه های بسیجی با خدمت به مستضعفان کار بزرگی می کنند و من دست تک تک آن ها را می بوسم. یقینا برکت این خدمت رسانی را در زندگی آینده شان خواهند دید.

مجید مجیدی با بیان اینکه «محرومیتی که در روستای سیمون قلعه دیدم، غیر قابل تحمل بود و قلبم را به درد آورد، به انتقاد از وضعیت فیش‌های نجومی پرداخت و گفت: نمی دانم کسانی که دست درازی های نجومی به بیت المال می کنند، چه جوابی برای محرومان و مستضعفان کشور دارند. آن ها باید از اعمال زشت خود شرمسار و خجالت زده باشند.»

بنابراین گزارش، آغاز بازسازی روستای قلعه سیمون(توابع اسلامشهر) از روز گذشته با حضور ۲۰ گروه جهادی و ۶۵۰ جهادگر بسیجی آغاز شده و قرار است ۵۱ منزل مسکونی و چند مرکز درمانی برای مردم محروم ساخته شود.

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها