تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 54620

مجید میرفخراییطراح صحنه و لباس سریال «یوسف پیامبر» گفت: پیش تولید سریال «موسی(ع)» از اواخر خرداد ماه آغاز می‌شود.

به گزارش سینماسینما، مجید میرفخرایی، درخصوص حضور خود در پروژه «موسی(ع)» گفت: خوشبختانه در اثر جدید جمال شورجه با نام «موسی(ع)» همکاری دارم و به همین جهت دیگر در سریال شهرزاد ۲ حضور نخواهم داشت.

او افزود: پیش از این با تولید‌کنندگان سریال شهرزاد صحبت‌هایی شده بود و گفته بودم پروژه موسی برای من از ارجحیت دارد و اگر این کار شروع شود مجبور به قطع همکاری هستم. پس از اینکه شروع این اتفاق از سوی جمال شورجه خبر داده شد من نیز از سریال شهرزاد جدا شدم.

طراح صحنه سریال «یوسف پیامبر» درباره زمان شروع سریال موسی تاکید کرد: بعد از پایان انتخابات و خلوت شدن تلویزیون پیش تولید این سریال از اواخر خرداد ماه آغاز خواهد شد.

وی در مورد چگونگی پیوستن خود در سریال موسی تصریح کرد: این اثر به واسطه مفهوم و مضمون دینی خود جزو علایق خاص من محسوب می‌شود. پروژه موسی به واسطه تاریخ نزدیکتر از داستان یوسف از لحاظ طراحی صحنه و لباس مدرن‌تر است.

طراح لباس سریال شهرزاد ادامه داد: با توجه به امکانات جدید و به روز شده رایانه‌ای در کشور در سریال موسی از این امکانات بهره‌مند شده و سعی داریم سریالی با کیفیت جهانی تولید کنیم و به همین واسطه در طراحی صحنه از توانایی‌های رایانه‌ای بهره خواهیم برد.

میرفخرایی در خصوص دیگر فعالیت‌های خود در سال ۹۶ خاطرنشان کرد: بنا به تفاهم فرهنگی صورت گرفته بین ایران و کشور الجزایر، گروهی از فیلمسازان الجزایری از من برای حضور در پروژه‌ای در آن کشور دعوت کرده‌اند و به احتمال فراوان در صورت ایجاد تفاهمی مثبت من برای طراحی آن فیلم به کشور الجزایر خواهم رفت.

منبع: میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها