تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 127599

محسن امیر یوسفی با اعلام اینکه یک بازیگر جدید در نسخه متفاوت فیلم «آشغالهای دوست داشتنی اصل» حضور دارد خبر از ارایه فیلم به دفتر جشنواره‌ی فیلم فجر داد.
به گزارش سینماسینما، این کارگردان سینمای ایران که از ارایه نسخه بازبینی به هیات انتخاب جشنواره‌ی فیلم فجر گفت: این فیلم بدون تلاش دکتر انتظامی و دکتر داروغه زاده و دیگر مدیران منصف وزارت ارشاد به اکران نمی‌رسید از همه آنها سپاسگزارم خصوصا از اهالی مستقل مطبوعات که در این شش سال همیشه همراه من بودند.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: ولی جشنواره فیلم فجر بخاطر شش سال بی احترامی و نادیده گرفتن «آشغالهای دوست داشتنی»، یک‌ معذرت‌خواهی به من و عوامل فیلمم بدهکار است که می تواند امسال با حضور نسخه “آشغالهای دوست داشتنی اصل” در جشنواره جبران شود.

امیریوسفی در پاسخ به اینکه این نسخه چه فرقی با نسخه‌ی اولیه دارد، گفت: این نسخه دلخواه کارگردان است که دقیقا مطابق فیلمنامه پروانه ساخت گرفته از سازمان سینمائی در سال ۹۱ است. نسخه جدید ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد که این پلانها جداگانه در پائیز ۹۱ فیلمبرداری شده ولی در نسخه اکران نبود. در این نسخه جدید که هفت سال آماده اکران بوده بازیگری جدید هم حضور دارد که از نقشهای اصلی است و در نسخه اکران شده حضور نداشت.

او در پایان گفت: امیدوارم دکتر انتظامی با درایت و شجاعتی که در اکران نسخه قبلی این فیلم داشتند و شاهد استقبال مردم و عدم حساسیت زائی این فیلم بودند الان هم با دیده شدن “آشغالهای دوست داشتنی اصل” توسط هیات محترم انتخاب موافقت کنند تا بعد از هفت سال انتظار حاصل زحمات عوامل این فیلم در نسخه اصل برای اهالی مطبوعات و مردم به نمایش درآید.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها