تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 6474

خواب تلخمحسن امیریوسفی از تماشاگران فیلم «خواب تلخ» که این روزها در گروه هنر و تجربه اکران شده تشکر کرد. «خواب تلخ» که نخستین فیلم بلند امیریوسفی است بعد از ۱۲ سال، روی پرده سینما رفت و طی هفته اول پرفروش‌ترین فیلم گروه هنر و تجربه شد.

به همین مناسبت محسن امیریوسفی با انتشار یک متن از مخاطبان این فیلم  تشکر کرد و نوشت:

«فرصت تماشای فیلم‌هایم با مردم ایران، فرصتی بوده که من خیلی کم شانس استفاده از آن را داشته‌ام، اما اعتراف می‌کنم که تماشای «خواب تلخ» با شما و شنیدن صدای خنده‌های‌تان همه خستگی سال‌هایی که این فیلم نمایش داده نشد را از تنم بیرون کرد. «خواب تلخ» به یمن حضور شما و اعتنایی که به آن داشتید حالا پرفروش‌ترین فیلم گروه هنر و تجربه شده و این بیش از هر چیز نه تنها برای من که برای همه کسانی که این سال‌ها پای این سینما ایستادند، منشاء امیدواری است. امیدواری به این که هنوز چراغی روشن است و من و امثال من هنوز می‌توانیم روی مخاطبان سینمای ایران حساب کنیم.

استقبال از «خواب تلخ» و پرفروش شدن آن پیش از هر چیز مرا به راهی که در سینمای ایران انتخاب کرده‌ام مصمم‌تر و استوارتر ساخت. راهی که می‌دانم حالا پیمودنش با حضور و در کنار شما، سخت نیست. تماشای «خواب تلخ» نفس به نفس تماشاگر ایرانی، به خصوص در شب افتتاحیه فیلم تجربه‌ای بود که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد، هر چند در آن شب به یادماندنی، به دلیل مشکلات اجرایی و کمبود صندلی شرمنده بسیاری از بزرگانی شدم که منت گذاشته و به تماشای فیلمم آمده بودند، اما با این حال و ضمن عذرخواهی از همه دوستانی که نتوانستیم در حد شان و منزلت‌شان پذیرای آنها باشیم، اجازه می‌خواهم بار دیگر از همه کسانی که به تماشای «خواب تلخ» نشستند، تشکر و سپاسگزاری کنم.»

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. هانیه
    ۱۷, اسفند, ۱۳۹۴ ۴:۵۷ ق٫ظ

    دم شما گرم من خواب تلخ رو دیدم ومتعجب از ۱۲ سال توقیف؟؟؟!!!!
    شهاب حسینی هم نشون داد که مثل بعضی دوستان نون به نرخ روز خور نیست وبرای داشتن همچین پستی به عنوان مشاور حاضر نیست روی حرفش و افکارش پا بذاره , یه دونست این پسر …تنها سوپراستار سینمای ایرانه

نظر شما


آخرین ها