تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 152595

دست در دستبرنامه «دست در دست» جمعه ۲۲ اسفندماه میزبان محمد نادری، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای کشورمان است.

به گزارش سینماسینما، به نقل از روابط عمومی شبکه دو؛ «دست در دست» در بیست و ششمین قسمت از شب‌نشینی زمستانی خود که جمعه حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن خواهد شد؛ از محمد نادری بازیگر کشورمان میزبانی خواهد کرد.

محمد نادری با سریال شمعدونی سروش صحت به چهره ای شناخته‌شده بدل شد حضور در بخش نمایشی مجموعه دورهمی، کمدین در خندوانه و فیلم‌های هزارپا، پاستا ریونی از دیگر کارهای او هستند.

همچنین این برنامه در بخش دیگری از این شب‌نشینی میزبان علی بیجنوند نماینده گروه جهادی شهید ذوالفقار گوگانی است. باز سازی منازل، خدمات علمی و آموزشی، فرهنگی، محرومیت زدایی، بهداشت ‌و درمان، اشتغال زایی و … بخشی از اقدامات این گروه جهادی است.

گفتنی است «دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، کیانوش جهانپور،رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص،پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی، مرتضی امیری اسفندقه، مهران رجبی، عنایت بخشی، شهرام عبدلی، علیرضا بدیع، مریم سعادت، علیرضا مسعودی، حسن خلقت‌دوست، امیر غفارمنش، رشید کاکاوند، سعید و سپند امیرسلیمانی، حسن رحیمی و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها