تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 137508

محمد نیک‌بین تهیه‌کننده سینما بیان کرد پروژه سینمایی «پازل» به کارگردانی تهمینه میلانی بعد از کرونا جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش سینماسینما، محمد نیک بین تهیه‌کننده سینما با اشاره به جدیدترین فعالیت‌های خود گفت: پروژه «پازل» را در دست داشتیم که متاسفانه با شیوع ویروس کرونا متوقف شد و ساخت آن را به تعویق انداخته‌ایم.

وی بیان کرد: برنامه ما بر این بود که اواخر اردیبهشت و یا اوایل خردادماه این پروژه را جلوی دوربین ببریم که به دلیل شرایط موجود تصمیم گرفتیم تا آغاز پیش تولید و تولید این فیلم را به زمان دیگری موکول کنیم.

وی تاکید کرد: مجوز ساخت فیلم سینمایی «پازل» مدت‌ها است که صادر شده است و باید شرایط مناسب برای تولید این فیلم فراهم شود.

وی ادامه داد: این پروژه یک فیلم سینمایی اجتماعی است که توسط تهمینه میلانی جلوی دوربین می‌رود، در «پازل» شخصیت‌های اصلی هم خانم و هم آقا هستند و بیشتر درباره مسائل و روابط اجتماعی افراد است.

تهیه‌کننده فیلم «سوپر استار» تاکید کرد: فکر می‌کنم «پازل» زمانی جلوی دوربین می‌رود که نگرانی‌ها برای گسترش ویروس کرونا کم‌تر شود، اما در حال حاضر چنین شرایطی وجود ندارد و با اطلاعاتی که از رسانه‌ها منتشر می‌شود، فکر می‌کنم که تا مدتی نامشخص تولید این فیلم به عقب می‌افتد.

نیک بین در پایان گفت: همچنین برای تولید یک سریال نمایش خانگی برنامه‌ریزی می‌کنیم تا اگر شرایط مناسب فراهم شد تولید این سریال را نیز آغاز کنیم. این پروژه نیز مانند دیگر آثار تهمینه میلانی سوژه اجتماعی خواهد داشت.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها