تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۹/۲۹ - ۰۸:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 75317
محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما به همراه جمعی از مدیران شبکه از پشت صحنه سریال «هست و نیست» بازدید کرد.

به گزارش سینماسینما، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در بازدید از پشت صحنه سریال «هست و نیست» ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های گروه سازنده، پیرامون روند ساخت سریال، مراحل پیشرفت قصه و …با حسین سهیلی زاده؛ کارگردان و محسن شایانفر؛ تهیه کننده این سریال گفت وگو کرد.

مدیر شبکه دو «هست و نیست» را سریالی دانست که می توان بار دیگر قصه های واقعی زندگی را در آن یافت و در این زمینه اظهار کرد: قصه این سریال قصه طمع و سوداگری از یک سو و زلالی و صمیمیت از سویی دیگر است و روایت قرار گرفتن آدمی بر سر دو راهی خطیر انتخاب که همه انسان ها در طول زندگی خود به نوعی با آن مواجه می شوند. دو راهی که گاهی تفکیک راه از بی راه و درست از نادرست در آن چندان آسان نیست؛ اما وقتی انسان توفیق انتخاب سره از ناسره را پیدا کند به زندگی معنایی دوباره بخشیده است.

جعفری جلوه در خصوص پیش بینی استقبال خانواده ها از این سریال بیان کرد: انشاالله «هست و نیست» از جمله سریال های جذاب ما خواهد بود و امیدوارم در ادامه روند تولید و پخش چنین سریال هایی که توفیق تقدیم آن را به مردم عزیزمان یافته ایم؛ این سریال نیز با توجه به گروه صمیمی و توانمند سازنده اش نقش آفرین باشد.

او همچنین روند پیشرفت تولید سریال «هست و نیست» را مثبت ارزیابی و بر ضرورت پشتیبانی بیشتر از آن تاکید کرد.

جعفری جلوه پیرامون سیاست های شبکه دو در زمینه تولید سریال اظهار کرد: به هر حال شبکه دو با توجه به تعریفی که به عنوان شبکه «زندگی» دارد و به خانواده، مسائل آن و اجزا و اقشار شکل دهنده اش توجه بیشتری می کند؛ طبیعی است که همین محوریت در آثار نمایشی هم بروز آشکارتری یابد.

مدیر شبکه دو افزود: ما باید بکوشیم به خانواده ای که امروز در جهان معاصر دستخوش آسیب ها و چالش هایی چند قرار گرفته آرامش دهیم و معتقدیم مهمترین کاری که باید انجام داد این است که خانواده را بر سر نقش های موثر و طبیعی خودش بازگردانیم. اگر خانواده نقش های گوناگون خود را در همه حیطه های عاطفی، فرهنگی، هویتی، مسئولیت پذیری، اجتماعی و انگیزه های تلاش اقتصادی به درستی ایفا کند روندی بهتر در کلیت جامعه حاصل خواهد شد. بازگشت به خانواده، تحکیم خانواده و قدرت عمل خانواده تعیین کننده است. لذا تولید آثار نمایشی که بتواند ضمن حاصل کردن حال خوب برای خانواده نقش های اساسی آن را بازخوانی کند، قطعا حرکت ارزشمندی است. شبکه دو احساس می کند این وظیفه را بیش از همه بر عهده دارد؛ لذا در برنامه های نمایشی هم در همین راستا حرکت می کند و امیدواریم که پیوسته بتوانیم آثار خوب و ارزشمندی را به مخاطبان خود تقدیم نماییم.

در جریان این دیدار، چند پلان از سریال «هست و نیست» در حضور مهمانان و عوامل فیلمبرداری شد که طی آن فرهاد قائمیان و نگار عابدی مقابل دوربین حسین سهیلی زاده قرار گرفتند.

سریال «هست و نیست» یک ملودرام اجتماعی است که قصه آن براساس طرحی از علی حدادی بوده و توسط نادر وحید نگاشته شده و در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است: «گاهی بود و نبود و هست و نیست آدم‌ها، به وسوسه‌ای گره می‌خورد که به سادگی باز نمی‌شود…!»

سریال «هست و نیست» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست و از بازیگران این مجموعه می‌توان به فرهاد قائمیان، حمیدرضا پگاه، الهام پاوه‌نژاد، نگار عابدی، امیر دژاکام، سولماز حصاری، نازنین کریمی، سیامک اطلسی، اکبر رحمتی، سیاوش خیرابی اشاره کرد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها