تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۶:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 147009

بهرنگ ملک محمدی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو با اشاره به آخرین نظرسنجی تلوبیون گفت: در آخرین نظرسنجی تلوبیون شبکه دوسیما پر مخاطب ترین شبکه رسانه ملی شد که علت این موضوع پخش سریال هایی مانند از سرنوشت است . این آمار برای ما فوق العاده است.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو ملک محمدی با اشاره به تولید سه فصل از سریال از سرنوشت و ادامه تولید فصول آتی این سریال ادامه داد: در همه جای دنیا در پروژه‌های طولانی مدت و چند فصلی عوامل سال ها با هم همکاری می‌کنند و بحث یکی دو سال مطرح نیست.

ملک محمدی درباره استفاده از بازیگران جوان در پروژه های تلویزیونی افزود: در رسانه ملی هم برنامه ریزی‌هایی برای این موضوع وجود دارد و البته این پروسه گاه همراه با آزمون و خطا رخ می دهد و به نظر مخاطب بستگی دارد.به همین دلیل استفاده از نیروهای جوان که برای نخستین بار جلوی دوربین می روند یک خطر پذیری ذاتی به همراه خود دارد که آیا موفق می‌شوند یا خیر؟ آیا مخاطب آنها را می‌پذیرد یا خیر و نکاتی دیگر که البته ارزش و آورده خود را در دراز مدت برای سازمان خواهد داشت.

مدیر گروه فیلم و سریال بیان داشت: از این منظر همکاری طولانی گروه سازنده نقطه قوت هر پروژه تولیدی است و امیدواریم این شیوه تولید در تلویزیون دنبال شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها