تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 86335

تیموتی اولیفانت برای بازی در فیلم جدید کوئنتین تارانتینو وارد مذاکره شد.

به گزارش سینماسینما، فیلم جدید کوئنتین تارانتینو با عنوان «روزی روزگاری در هالیوود» با تکیه بر داستان قتل‌های جنجالی فرقه چارلز منسون ساخته می‌شود.

در این پروژه سینمایی که هنوز جزییات زیادی از آن به رسانه‌های درز نکرده است بازیگران سرشناسی چون لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت جلوی دوربین خواهند رفت و تیموتی اولیفانت تازه‌ترین چهره‌ای است که به این فیلم می‌پیوندد.

تارانتینو فیلم جدیدش را در ساختار و فیلمنامه با «پالپ فیکشن» مقایسه کرده بود. او سال ۹۵ جایزه اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی را با «پالپ فیلکش» از آن خود کرده بود.

کارگردان «هشت منفور» درباره فیلم جدیدش گفت:‌ «داستان در دوران انقلاب هیپی‌ها و اوج گرفتن هالیوود جدید روی می‌دهد.»

«روزی روزگاری در هالیوود» از نهم اوت سال ۲۰۱۹ روی پرده سینما می‌رود که با پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت به دست اعضای فرقه منسون همزمان است.

در این فیلم دی‌کاپریو نقش ریک دالتون ستاره قدیمی یک سریال تلویزیونی وسترن را بازی می‌کند و برد پیت کلیف بوث نقش بدلکار او در فیلم‌ها را به عهده دارد.

دیگر ستاره سرشناس فیلم جدید تارانتینو، مارگو رابی در صورت توافق نقش شارون تیت را بازی خواهد کرد، اما هنوز مشخص نیست که چه نقشی در فیلم به تیموتی اولیفانت پیشنهاد شده است.

از دیگر بازیگرانی که نامشان در ارتباط با این پروژه به میان آمده است می‌توان به تیم راث، مایکل مدسن و کرت راسل اشاره کرد.

تیموتی اولیفانت بیش از همه برای بازی در سریال «توجیه شده» (Justified) شناخته شده است اما در کارنامه سینمایی او فیلم‌هایی از جمله «جیغ»، «هیتمن» و «سرقت در ۶۰ ثانیه» به چشم می‌خورد.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها