تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148624

جسیکا کمپبل بازیگر جوان آمریکایی که بیشتر برای بازی در فیلم «انتخابات»در کنار ریس ویترسپون به یادآورده می شد، در ۳۸ سالگی درگذشت.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، جسیکا کمپبل بازیگر زن آمریکایی که بیشتر برای بازی در فیلم های «انتخابات» (۱۹۹۹) و سریال کالت کلاسیک «عجیب و غریب ها» شناخته می شد در سن ۳۸ سالگی درگذشت.

خانواده کمپبل اعلام کردند نزدیک به دو هفته پیش یعنی روز ۲۹ دسامبر ۲۰۲۰ در پرتلند ایالت اورگان از دنیا رفت. کمپبل پس از آنکه به پزشکی روی آورد، حرفه بازیگری را رها کرد. گفته می شود او بعد از ملاقات با بیماران در محل کارش غش کرد و از دنیا رفت. علت مرگ بعدا مشخص خواهد شد.

این بازیگر آمریکایی اولین بار در سال ۱۹۹۲ در سریال تلویزیونی «بهترین علاقه مندی بچه ها» در کنار سارا جسیکا پارکر ظاهر شد پس از آن او در نقش مهم فیلم هجویه ای «انتخابات» همراه با متیو برودریک و ریس ویترسپون بازی کرد، کمپل برای این فیلم جایزه بازیگر نوظهور اسپریت را نیز نامزد شد.

در واکنش به خبر درگذشت این بازیگر، ریس ویترسپون همبازی سابقش در صفحه توییتر خود نوشت: از شنیدن خبر قلبم شکست، کار با جسیکا (کمپبل) در «انتخابات» تجربه خوشایندی بود، تمام عشق و محبتم را نثار خانواده اش می کنم.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها