تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 155213

جاناتان رزنبامنسخه تصویری مسترکلاس جاناتان رزنبام منتقد سرشناس «شیکاگو ریدر»، «فیلم کامنت» و «کایه دو سینما»، امروز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه منتشر شد.
به گزارش سینماسینما، ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مسترکلاس جاناتان رزنبام با موضوع نقد در سینمای مستند یکی از مسترکلاس‌های مهم و پربییننده چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» بود که امروز چهارشنبه در سایت مرکز و آپارات بارگزاری شده است و علاقه‌مندان می‌توانند نسخه تصویری این کارگاه را رایگان ببینند.

جاناتان رزنبام منتقد سرشناس آمریکایی که به ایران هم سفر کرده، درباره نقد فیلم می‌گوید: «نقد بیشتر یک گفتگو است، گفتگویی که قبل از حضور منتقد وجود داشته است و منتقد از میانه این گفتگو وارد می‌شود و نقش منتقد این است که به این گفتگو یا جهتی جدید دهد و یا اینکه مطلب جدیدی به آن اضافه کند. حتی وقتی منتقد کنار می‌رود این گفتگو همچنان ادامه می یابد.»

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از آغاز سال ۱۴۰۰ و در راستای تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، نسخه تصویری مسترکلاس‌های چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» را هر چهارشنبه منتشر می‌کند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها