تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 6722

کیمیاییمنصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده جدیدترین فیلم مسعود کیمیایی اعلام کرد این کارگردان پیشکسوت در حال انتخاب بازیگران «قاتل اهلی» است.این تهیه کننده در این خصوص گفت: «مسعود کیمیایی به تازگی بازنویسی فیلمنامه را به پایان رسانده است و در حال حاضر در مرحله انتخاب بازیگر هستیم. به زودی این فیلم سینمایی جلوی دوربین می رود و تلاش می کنیم تا «قاتل اهلی» را به بخش ملی سی و چهامین جشنواره فیلم فجر برسانیم در غیر این صورت آن را برای حضور در بخش بین الملل که اردیبهشت برگزار می‌شود، نگه می‌داریم».

تهیه کننده فیلم سینمایی «عصر یخبندان» ادامه داد: «متاسفانه هر زمان که بزرگان سینمای ایران تلاش می کنند یک فیلم بسازند حواشی بسیاری برای آنها توسط برخی از افراد ایجاد می‌شود ولی ما سعی کردیم تا مسعود کیمیایی در آرامش و به دور از حواشی بازنویسی «قاتل اهلی» را به پایان رساند. خوشبختانه فیلمنامه بسیار خوب شده است و فکر می کنم می‌تواند در جذب مخاطب بسیار موفق باشد.»

به گفته قوچانی «قاتل اهلی» قرار است در تهران و مشهد جلوی دوربین رود. این فیلم قصه جوانی است که تمام راه‌های پولدار شدن را می‌رود اما در آخر می‌فهمد که برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد.

منبع: مهر

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها