تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 171539

برنامه ماه ماه که ویژه ماه رمضان از رادیو سلامت پخش می شود، قرار است بخشی از آن با مشارکت بیماران بدخیم کرونایی که بهبود یافته اند، ساخته شود.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مسعود حسنی تهیه کننده برنامه ماه ماه در این باره توضیح می دهد: برنامه ماه ماه ویژه ماه رمضان از رادیو سلامت پخش می شود. این ویژه برنامه عصرگاهی شامل آیتم های متنوع است و ما در تلاش هستیم در قالب بخش های مختلف برنامه ای معنوی با رویکرد سلامت محور روی آنتن بفرستیم.
وی ادامه می دهد: به همین دلیل در بخشی از این برنامه قصد داریم به بیماران بدخیم کرونایی که بهبود یافتند، بپردازیم. بنابراین در صورت تمایل اگر خودتان یا عزیزانی از اطرافیان تان هستند که این شرایط و لحظات سخت بیماری و امدادطلبی از حضرت حق را تجربه کرده و علاقه مند به همکاری در این بخش هستند، لطفا به شماره ۰۹۲۱۹۵۷۷۱۲۹ پیامی در واتس آپ بدهند تا بتوانیم این بخش از برنامه ماه ماه را با مشارکت مردم روانه آنتن کنیم. با توجه به اینکه ماه رمضان، ماه نزدیکی دلها به خداست، به همین دلیل این بخش را در برنامه قرار دادیم. چون با شیوع کرونا در ایران، پرداختن به این موضوع جزو ماموریت های شبکه سلامت است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها