تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 89076
روزنامه شهروند در مطلبی نوشت: با وجود ممنوعیت حمل موبایل در برنامه دورهمی، کسی بتواند دور از چشم حراست با هندی‌کم تصویری را ضبط کند، اگرچه با کیفیت پایین. عجیب این‌که دوربین گاهی به سمت تماشاچی‌ها هم می‌رفت، یعنی احتمالا خیلی‌ها متوجه وجود او بودند، ازجمله ماموران حراست سالن.

پس از پخش تصویر ملک‌مطیعی، شنیده‌ها حاکی از آن است که حراست صداوسیما برای بازخواست از عوامل دو برنامه به تکاپو افتاده است که فیلم از کجا لو رفته. به‌هرحال ب؛ بنابراین شایعه شد کسی که فیلم گرفته، غیر خودی نبوده است. رقابت برای خرید این فیلم از ماه‌های قبل در میان دو شبکه برون‌مرزی در جریان بود، اما طپش برنده شد.

داستان گفت‌وگوی زنده‌یاد ناصر ملک‌مطیعی از روز ٢۵ آذر آغاز شد. چند روز مانده به شب یلدا که این هنرپیشه کهنه‌کار پای دوربین آرش ظلی‌پور در برنامه من و شما نشست و ناگفته‌های ۴٠‌سال را با دوستدارانش در میان گذاشت. از فردای آن روز تحرکات برنامه دورهمی شروع شد که از ناصر ملک‌مطیعی می‌خواستند در برنامه شب یلدای دورهمی حضور داشته باشد. اول بار در ٢٧آذر بود که ناصرخان در تماس با سازندگان ما و شما خبر از اصرارها و فشارهای عوامل دورهمی داد و درنهایت نیز این اتفاق افتاد؛ که این باعث پاتک من و شما شد، که با اطلاع از پخش برنامه دورهمی در ٢٩آذر چند ساعتی قبل از آن برنامه ما و شما را روی آنتن فرستادند؛ که مدیری با امداد روابط شخصی و مسائل اسپانسرینگ از علی‌عسگری دستور قطع پخش آن برنامه را گرفت.از آن به بعد خیلی چیزهای پشت‌پرده درباره این برنامه شنیده می‌شد.

این‌که یکی از عوامل نزدیک به دورهمی دربه در دنبال خریدار برای نسخه‌ای از آن گفت‌وگو می‌گردد. شنیده‌ها حکایت از معامله ۵٠٠میلیون تومانی تصاویر ناصرخان ملک‌مطیعی می‌کنند، تصاویر از ردیف وی‌آی‌پی عوامل دورهمی گرفته شده، تصاویر نه با موبایل بلکه با هندی‌کم ضبط شده.

 

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظرات شما

  1. ناشناس
    ۲۲, خرداد, ۱۳۹۷ ۴:۲۵ ب٫ظ

    روزنامه شهروند تهمت بزرگی زده و چرندیات آرش ظلی پور رو به عنوان یادداست تحلیل به هورد ملت داده. چه روزنامه ی دروغ گوی شایعه سازی! حتما دلشون می خواد بلکه تندروهای جامعه دست به کار بشن و مدیری زو به‌خاطر جرم نکرده ممنوع الکار کنن که جا برای ظلی پورها باز بشه آخه وقتی جایی یه نفر مثل خورشید می درخشه بقیه خیای به چشم نمیان و فکر می کنن بهترین راه اینکه خورشید رو خاموش کنن

نظر شما


آخرین ها