تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 141582

جدول پخش شبکه نسیم از شنبه ١۵ شهریور تغییرات عمده‌ای خواهد کرد. فصل جدید مسابقه بزرگ دست فرمون، فصل جدید کتاب‌باز، برنامه با بابا، کارستون و مجموعه نمایشی خانه سبز در کنار پخش شبانه چهل‌تیکه در کنداکتور شبکه جای خواهند گرفت.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، برنامه چهل‌تیکه به پخش خود به صورت شبانه ادامه می دهد و میزبان چهره های فرهنگی و خاطره سازه دهه های گذشته، خواهد بود. این برنامه با تهیه کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و با اجرای محمد رضا علیمردانی  هر شب ساعت ۲۳ پخش می شود.

دست فرمون
فصل جدید مسابقه دست فرمون با حضور علاقمندان و چهره های حرفه ای اتومبیل‌رانی و موتور سواری، از شنبه ۱۵ شهریور به آنتن نسیم می آید. دست فرمون دراین سری به لحاظ ساختاری تغییرات بسیاری داشته و با اضافه شده بخش‌های متنوع، بر خلاف فصل نخست دست فرمون فقط محدود به مسابقه اتومبیل‌رانی نیست. در این فصل، مخاطبان علاوه بر مسابقات اتومبیل‌رانی،  شاهد رقابت موتورسواران و آرسی خواهند بود. شروین یگانه، محسن جعفری، نادر جعفری، بیژن خراسانی و بهنام صفاریان  به عنوان مربی و کارشناس در این فصل از دست فرمون حضور دارند.
شرکت کننده‌های این فصل از بین ۱۲ هزار نفر متقاضی  و پس از چند مرحله راستی آزمایی و بررسی‌های متعدد انتخاب و در نهایت ۴۰۰ نفر جواز شرکت در این رقابت را کسب کردند. کامران تفتی مجری این برنامه است و محمود محمودی تهیه کنندگی آن‌را بر عهده دارد. علاقمندان می توانند این برنامه را هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه نشاط و سرگرمی به تماشا بنشینند.

با بابا 
این برنامه جدید با تمرکز بر مهارت های ارتباطی پدر با فرزندان طراحی و تولید شده است و در هر قسمت شاهد تعامل و همکاری پدرخانواده با فرزند خواهیم بود. با بابا شنبه تا سه شنبه به تهیه کنندگی محمد جواد اسدی و کارگردانی مجید خسرو انجم  در ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه نسیم پخش می شود.

کارستون
میثم درویشان پور در کارستون با حضور در فضا های کسب و کار، با گپ و گفت در خصوص شغل و حرفه کارافرینان صحبت می کند. هر برنامه با ارائه اطلاعات، روند تکامل شغل، نسبت آن حرفه با جامعه امروزی را از دریچه متفاوت به نمایش خواهد گذاشت و با آیتم نمایشی متنوع این امر را در فضایی طنز گونه منتقل خواهد کرد این برنامه چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۰:۴۵ به تهیه کنندگی فرهاد خان استادی روی آنتن می رود.

خانه سبز
مجموعه خاطره انگیز و دلنشین خانه سبز، پیش بینی باکس سریال شبکه نسیم در روز های پایانی تابستان است. این اثر ماندگار محصول کار مشترک بیژن بیرنگ و زنده یاد مسعود رسام است که روایت شیرین از یک زندگی ساده در فضایی ثابت و محدود است.

خانه سبز با بازی خسرو شکیبایی، داریوش اسد زاده و حمیده خیر آبادی ، مهرانه مهین ترابی، رامبد جوان، اکرم محمدی،آتنه فقیه نصیری   و ….. داستان  خانه ای است که مرد و زن (خسرو شکیبایی و مهرانه مهین ترابی) محور اصلی قصه هستند که در ابتدای سریال پسرشان( رامبد جوان) در سن ۱۹- ۱۸ سالگی ازدواج می‌کند و به طبقه بالا می‌روند تا  زندگی مشترکشان را شروع کنند. در طبقه پایین این خانه پدربزرگ و مادربزرگ ساکن اند (داریوش اسدزاده و حمیده خیر آبادی) و طبقه کناری خواهر مرد خانواده (اکرم محمدی) با پسر کوچکش زندگی می‌کند. این مجموعه نمایشی از شنبه ۱۵ شهریور هر شب ساعت ۲۰ پخش می شود.

کتاب باز
تاکنون چهار فصل از کتاب‌باز با محوریت ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی از شبکه نسیم پخش شده است و توانسته با طرح مسائل گوناگون و ارجاع آن به امر دانش افزایی و رجوع به کتب مختلف، در این حوزه سهم بسزایی را ایفا کند. این برنامه با اجرای سروش صحت در سری پنجم مثل گذشته نگاهی حرفه ای به فعالان عرصه نشر وکتاب‌بازان دارد. کتاب باز با طرح مسائل تخصصی در چهارچوب برنامه توانسته مخاطبان خود را اقناع و تقویت کند. کتاب باز با تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان و اجرای سروش صحت شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

نسیم آوا
پخش موسیقی های جذاب همراه با  طرح آخرین رویداد ها در این عرصه، نسیم آوا را به برنامه ای تخصصی در حوزه موسیقی مبدل کرده است این برنامه تلاش می کند با تنوع در پخش آثار موسیقی، سلایق مختلف مخاطب را تامین کند. نسیم آوا با اجرای محمدرضا محبی پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۹ برای مخاطبان علاقمند پخش می شود.

بی سیم
علاقمندان به دنیای مجازی، بازی ها رایانه ای و فضا های نوین سرگرمی را می توانند در بستری طنز مشاهده کنند. نمایش، بررسی ترندهای شبکه‌های اجتماعی، معرفی‌سایت و نرم‌افزار، اخبار و تازه‌های فناوری و بررسی بازی‌های ویدئویی و بردگیم ها بخش‌های دیگر این برنامه را تشکیل می‌دهند. بی سیم به تهیه کنندگی سید مصعب لواسانی  و نقش آفرینی متین نصیری روزهای فرد ساعت ۱۸:۳۰ پخش می شود.

نسیم دانش
نسیم دانش، آخرین دستاوردهای علم و فناوری  و شرکت های دانش بنیان را در عرصه‌های داخلی به مخاطبان معرفی می‌کند و تلاش دارد تا فرهنگ علم و فناوری را  ترویج کند. این برنامه به فعالیت‌های دانش‌بنیان، تجاری‌سازی و تولید ثروت از علم می‌پردازد. نسیم دانش به تهیه کنندگی روزبه زاهدی  و اجرای آریا طاهری روزهای زوج ساعت ۱۸:۳۰ روی آنتن می رود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها