تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144910

مدیر دبیرخانه و مدیر هنری سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی شدند.

به گزارش سینماسینما حسین مسافر آستانه دبیر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر طی دو حکم جداگانه محسن بابایی‌ربیعی را به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر و مهدی دوایی را به عنوان مدیر هنری سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر معرفی کرد.

متن حکم دبیر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر خطاب به محسن بابایی‌ربیعی چنین است:

«نظر به تجربیات ارزشمند و شایستگی جنابعالی در برگزاری جشنواره‌های متعدد فرهنگی و هنری؛ شما را به عنوان مدیر دبیرخانه و دستیار دبیر سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر منصوب می‌ کنم. امیدوارم با آگاهی، خلاقیت و توفیقات الهی در انجام امور محوله موفق باشید.»

محسن بابایی‌ربیعی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد نمایش از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. داوری در جشنواره‌های منطقه‌ای و سراسری، معاونت آموزش و پژوهش انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، دبیری کمیته علمی دومین و چهارمین همایش پژوهشی تئاتر مقاومت، سردبیری دو ماهنامه «نقش صحنه» و سایت جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، مشاور هنری موسسه «رسانه‌های تصویری»، مدیر هنری دو دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «یاس»، مدیر برنامه‌ریزی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و … بخشی از فعالیت‌های اوست.

متن حکم حسین مسافرآستانه خطاب به مهدی دوایی چنین است:

«نظر به تجربیات ارزشمند و شایستگی جنابعالی؛ شما را به عنوان مدیر هنری سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر منصوب می‌ کنم. امیدوارم با آگاهی، خلاقیت و توفیقات الهی در انجام امور محوله موفق باشید.»

مهدی دوایی مدیر هنری، فیلمساز و طراح گرافیک، دارای مدرک کارشناسی طراحی گرافیک از دانشکده هنر و معماری و کارشناسی ارشد تهیه کنندگی و کارگردانی از دانشکده صداوسیما است. دوایی فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و در این دو دهه به عنوان مدیر هنری، مشاور، طراح و فیلمساز با سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلفی تجربه همکاری و تاکنون طراحی پوستر بیش از یکصد نمایش را بر عهده داشته است. عضویت در هیئت‌داوری رویداد‌ها و جشنواره‌های گوناگون داخلی و خارجی بخش دیگری از کارنامه کاری اوست.

سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر در سال جاری به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها