تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۷:۴۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176244

هیات انتخاب دومین جشنواره تئاتر شهرزاد با رویکرد کمک به گسترش فرهنگ تئاتر معرفی شدند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهرزاد، از سوی مسعود دلخواه دبیر جشنواره طی حکمی؛ فرهاد مهندس پور، نادر برهانی مرند، محسن حسینی، سیما تیرانداز، علی شمس و اشکان خیل نژاد به عنوان اعضای هیات انتخاب دومین جشنواره تئاتر شهرزاد معرفی شدند.
با تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد ماه سال جاری، فیلم ضبط شده اجرای بیش از ۱۰۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و فرهاد مهندس پور (کارگردان، مدرس دانشگاه و دبیر دو دوره جشنواره تئاتر فجر)، نادر برهانی مرند (نویسنده، کارگردان و دبیر دو دوره جشنواره تئاتر فجر)، محسن حسینی (کارگردان، بازیگر، طراح حرکات موزون و مدرس دانشگاه)، سیما تیرانداز (کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر)، علی شمس (نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر) و اشکان خیل‌نژاد (کارگردان، طراح و مدرس تئاتر) انتخاب آثار این دوره از جشنواره را به عهده خواهند داشت.
این جشـنواره با هدف فعال کردن استعدادها و انرژی‌های نهفته در هنرمندان، کمک به گسترش فرهنگ تئاتر، حمایت از متون نمایشی ارزشمند و فراهم آوردن شرایط مناسب جهت معرفی و اجرای عمومی آثار برتر برگزار می شود.
دومین جشـنواره «تئاتر شهرزاد» با طراحی و دبیری مسعود دلخواه و ریاست شهرزاد جعفری با موضوع «تئاتر و هنر پرفورمنس در ایران» در ۲ بخش نمایش‌های متن محور و پرفورمنس آرت برگزار می‌شود.
شایان ذکراست اولین دوره این جشنواره تیرماه سال ۱۳۹۷ برگزارشد و برگزیدگان آثار توسط هیات داوران متشکل از نویدمحمدزاده، نادر برهانی مرند و دکتر مسعود دلخواه انتخاب شدند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها