تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 41890

منوچهر محمدیفیلم سینمایی «اکسیدان» به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی به زودی مقابل دوربین می‌رود.

به گزارش سینماسینما، حامد محمدی که برای نخستین‌بار کارگردانی فیلم بلند را با ساخت «فرشته‌ها با هم می‌آیند» تجربه کرد،ساخت دومین فیلم سینمایی‌اش را با فیلمنامه‌ای که خود نگارش آن را برعهده داشته است،آغاز خواهد کرد.

«اکسیدان» با مضمونی طنز ساخته خواهد شد.

منوچهر محمدی سالها پیش، فیلم پرفروش «مارمولک» به کارگردانی کمال تبریزی را تهیه‌کنندگی کرد، پس از ۱۳ سال بار دیگر به سراغ فیلمی طنز رفته است.

گفته می‌شود، «اکسیدان»به لحاظ مضمون تفاوت‌هایی با فیلم «مارمولک» دارد، حال باید دید آیا موضوع کنجکاوی برانگیز این فیلم می‌تواند یادآور موفقیت خاطره‌انگیز فیلم«مارمولک» باشد؟!

منوچهر محمدی چندی پیش به عنوان برگزیده دهمین دوره جایزه فیاپف (جایزه سینمایی آسیا و اقیانوسیه و فدراسیون بین المللی تهیه کنندگان) معرفی شد.

او ساخت فیلم‌های چون «ازکرخه تا راین»، بخش‌هایی از فیلم «بازمانده» در سوریه، «عصر روز دهم»، «میم مثل مادر»، «مارمولک»، «طلا و مس»، «بوسیدن روی ماه»، «مهمان داریم»، «فرشته‌ها با هم می‌آیند» و «امکان مینا» و… در مقام تهیه‌کننده درکارنامه‌ی هنری‌اش دارد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها