تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 164972

برنامه شبانگاهی پشت پلک هر شب ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روانه آنتن رادیو سلامت می شود و این برنامه سعی دارد در قالب آیتم های متنوع به موضوع سبک صحیح زندگی بپردازد.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، این برنامه هر به سبک زندگی می پردازد تا لحظات آرامش بخشی را برای شنوندگان فراهم کنیم. برنامه یکشنبه هفتم آذر ماه به موضوع قدرت نه گفتن اختصاص دارد. در این برنامه با دکتر حمیدرضا بابایی روانشناس ارتباط برقرار می شود و او در این باره صحبت می کند.
این برنامه روز دوشنبه هشتم آذر ماه به این موضوع می پردازد که پذیرش شرایط موجود را از کجا شروع کنیم؟ برای این موضوع هم حجت الاسلام ساجدی نیا پاسخگوی سئوالات شنوندگان است. روز سه شنبه نهم آذر ماه به این موضوع اختصاص دارد که دارایی های مهم خود را بشماریم در این برنامه ارتباط تلفنی با دکتر حمیدرضا بابایی روانشناس برقرار می شود. روز چهارشنبه دهم آذر ماه، دکتر ابراهیمی مقدم روانشناس درباره آموزش قدردانی به فرزندان صحبت می کند.پنجشنبه یازدهم آذر ماه هم موضوع رسیدن به اهداف با حضور دکتر مینا پورفرخ روانشناس مورد بررسی قرار می گیرد. حسین فنایی، مرتضی میلانی، موسی نظری و پیمان پناهی تهیه کنندگان برنامه پشت پلک هستند.
این برنامه شامل آیتم های تغذیه، دور ایران بگردیم، محیط زیست، دلنوشته ها، ترانه ها و … است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها