تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 77200

سینماسینما، علی پاکزاد – مهران احمدی بازیگر و کارگردان سینما گفت: «فیلم «مصادره»یک کمدی متفاوت است. قطعا این تفاوت را مخاطبان با دیدن فیلم حس خواهند کرد.»

به گزارش سینماسینما، مهران احمدی بازیگر مطرح سینما ، با «مصادره» نخستین ساخته سینمایی خود راهی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر است. این فیلم در بخش مسابقه جشنواره حضور دارد. بازیگران فیلم مصادره عبارتند از: رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری، لوسینه گیراگوسیان، میلنا واردانیان، آلیسا میلکستیان و مهران احمدی به‌همراه بازیگران کودک امیر صدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان.

احمدی درباره حضور این فیلم در بخش مسابقه جشنواره فجر گفت: «مراسم قرعه کشی برای زمان نمایش فیلم‌ها در جشنواره و جزئیات آن بسیار مهم و خوب بود. این نیاز امروز به خوبی حس شد که می‌توانستیم در سال‌های گذشته نیز بر اساس قرعه کشی زمان نمایش فیلم‌ها را مشخص کنیم. به این دلیل که عدالت شکل می‌گیرد و اینگونه همه راضی خواهند بود.»

او ادامه داد: «فیلم «مصادره» یک کمدی متفاوت است. قطعا این تفاوت را مخاطبان با دیدن فیلم حس خواهند کرد. فیلم ما به جنبه‌های متفاوتی از طنز پرداخته است که تفاوت زیادی با فیلم‌های کمدی که اکنون در سینما ساخته می شوند دارد. منظور من این نیست که فیلم ما نسبت به فیلم‌های کمدی دیگر بهتر یا بدتر است بلکه اعتقاد دارم تفاوت ما در این فیلم در قصه و ساخت آن است. سعی کردیم استاندارهای لازم را رعایت کنیم. به مخاطب احترام گذاشتیم. امیدوارم فیلم ما را دوست داشته باشند و از آن لذت ببرند.»

مهران احمدی درباره کسب جایزه در جشنواره فجر گفت: «جایزه خیلی مطلوب است. همه ما مایل هستیم مورد تشویق قرار بگیریم  و جوایز را کسب کنیم. با جرات می‌گویم اگر مخاطب ما با دیدن این فیلم لذت ببرد برای من و عوامل فیلم کافی است. اما معتقدم کمدی ساختن بسیار سخت است و قطعا یکی از ژانرهای بسیار دشوار سینما است. البته اگر در مسیر درست فیلمسازی حرکت کنیم کار بسیار دشوارتر هم خواهد شد.»

کارگردان «مصادره» درباره سینمای رسانه و حضور نداشتن هنرمندان در پردیس ملت گفت: «ساعت‌های نمایش فیلم‌ها در جشنواره مناسب است. البته معضل ترافیک و پارک خودرو در پردیس ملت دشوار است. به خودی خود این منطقه شلوغ است. شاید انتخاب پردیس ملت به آن اندازه ای که باید و شاید ایده ال نبوده است. البته جدایی هنرمندان و روزنامه‌نگاران از هم زیاد مطلوب نیست. اما این تصمیمی است که جشنواره گرفته و باید به آن احترام بگذاریم.»

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها