تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 150048

مهران رجبی امشب جمعه ۱۷ بهمن به برنامه «دست در دست» شبکه دو می آید تا با سیاوش عقدایی مجری این برنامه به گفت و گو بنشیند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی شبکه دو، برنامه دست در دست امشب با مهران رجبی بازیگر و سامان جلال نژاد کارشناس ارشد هوش تجاری گفتگویی متفاوت را رقم خواهد زد.

همچنین جلال واحدی مسئول گروه جهادی شهید رضا کارگربرزی دیگر مهمان این برنامه است که در زمینه های فرهنگی، آموزشی، عمرانی و اقتصادی به کار جهادی مشغول هستند.
گفتنی است «دست در دست» در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان ایرج حریرچی، رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص،پوراندخت مهیمن، مسعود اسکویی، عذرا وکیلی، مرتضی امیری اسفندقه و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه‌های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این مسیر هم‌صحبت افرادی می‌شود که گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی، اجرای سیاوش عقدایی و کارگردانی بهار ارجمند که پنجشنبه و جمعه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود و در ایام دهه فجر نیز طی ۱۰ شب متوالی در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو سیما قرار دارد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها