تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 144931

مهران غفوریان کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته مهمان برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود و از آخرین فعالیت‌های خود سخن گفت.

به گزارش سینماسینما، شب گذشته ۱۷ آبان ماه مهران غفوریان کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون، مهمان تلفنی برنامه «پشت صحنه» رادیو تهران بود.

وی در گفتگو با مصطفی امامی مجری «پشت صحنه» درباره ایفای نقش‌های جدی گفت: هر هنرپیشه‌ای دوست دارد، همه نقش ها را بازی کند اما واقعیت این است که کمدی سخت‌تر از نقش‌های جدی و درام است. به نظرم خنداندن خیلی کار سخت‌تری است. من هم به عنوان یک هنرپیشه دوست داشتم که خودم را در کار جدی هم محک بزنم. حالا اکثر کارهایی که پیشنهاد می‌شود، جدی است و باید دید که چگونه می‌شود.

وی اظهار کرد: الان متاسفانه به دلیل این بیماری از کسانی که حرفی زده نمی‌شود، هنرمندان و اهالی سینما و تلویزیون هستند. هنرمندان نیز در این مدت ضرر کرده‌اند. در حال حاضر به دلیل بیماری کرونا مجوز ساخت نمی‌دهند و مردم نیز برای فیلم دیدن به سینماها نمی‌رود. بالاخره این اهالی محترم سینما و تلویزیون چطور باید امرار معاش کنند؟ چطور باید زندگی کنند؟ ما هم جزو این جامعه و عضوی از آن هستیم و همه با هم متضرریم. امیدوارم که هرچه زودتر این بیماری تمام شود و به فکر بچه‌های سینما و تلویزیون نیز باشیم.

این بازیگر درباره آخرین فعالیت‌هایش عنوان کرد: در فیلم «آهک زنده» به کارگردانی رامیار مشایی و تهیه کنندگی وحید فتحعلی، بازی می‌کنم که فکر کنم آخر این ماه جلوی دوربین می‌رود. این کار که فضای بسیار قشنگی و کاملا جدی دارد برای جشنواره ساخته و بخش‌هایی از آن در اطراف قم فیلمبرداری می‌شود. در سریال «خاتون» به کارگردانی تینا پاکروان نیز بازی می‌کنم که برای شبکه نمایش خانگی است.

غفوریان درباره ساخت سریالی به کارگردانی خودش بیان کرد: سعید هوشیار نویسنده خوبی است و من سال‌ها است که با او کار می‌کنم و دوست هستیم. او نوشتن یک طرح را به درخواست و سفارش علی اسدزاده شروع کرد. این کار برای شبکه نمایش خانگی است و قرار است من آن را بسازم. این سریال که ماجرایی جدی و درام دارد و در ۲ فصل ساخته می‌شود، فعلا در حال نگارش است و حداقل ۷-۸ ماه نگارش آن زمان می‌برد.

وی درباره حضورش در سریال «ماه تی تی» به کارگردانی داوود میرباقری گفت: این سریال که به شدت خوب هم بود در عین ناباوری کلا متوقف شد و دیگر ادامه پیدا نکرد من هم دلیلش را نمی‌دانم.

بازیگر «خاتون» ادامه داد: چند وقت پیش داوود میرباقری را سر صحنه سریال «سلمان فارسی» دیدم و خودشان به من گفتند که چقدر تغییر کرده‌ام. از نظر فیزیکی نظرشان بود و به من این گونه گفتند که یک نقش خیلی خوب دارم.

«پشت صحنه» برنامه ای است که یک هفته در‌میان به صورت زنده به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی، با اجرای مصطفی امامی روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها