تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 148732

به ‌دلیل تقاضای مکرر هنرمندان و طی بررسی‌های انجام شده و مشورت با دبیران بخش های مختلف، مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه جشنواره هنر زنده است تا ۱۵ بهمن تمدید شد.
به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی، درپی تقاضاهای مکرر هنرمندان و ضمن تماس های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره هنرزنده است با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه موافقت کرد.
بنابراین گزارش، شورای سیاستگذاری جشنواره با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات دانشگاهها و مدارس عالی و حضور در جشنواره های متعدد از سوی هنرمندان است، با تمدید مهلت تحویل آثار تا ۱۵ بهمن ماه موافقت کرد.
جشنواره ی هنر زنده است در چهاربخش: فیلم (به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر (به دبیری بهروز غریب پور)، موسیقی(به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت (به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره‌ها پذیرای تولیدات متنوع هنرمندان جوان کشور- در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخشهای غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشر شده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان پرداخت خواهد کرد.
نخستین دوره جشنواره آنلاین “هنر زنده است” را مؤسسه فرهنگی هنری برداشت آخر و مجموعه فرهنگی هنری مربع۱۱ برگزار می‌‌کنند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها