تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 163308

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی۲۰» تمدید شد. کاوه سجادی حسینی، تیام یابنده، زهره زمانی، آرمان فیاض و سید امین جواهری اعضای هیات انتخاب دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» هستند.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی۲۰»، براساس اعلام دبیرخانه این رویداد مهلت ارسال آثار به دومین دوره این جشنواره که پیش‌تر ۲۰ آبان ماه اعلام شده بود، تا ۳۰ آبان تمدید شد.
این تمدید به دلیل تماس‌های متقاضیان شرکت در این دوره از جشنواره «سلفی۲۰» جهت فرصت بیشتر برای ساخت آثاری مرتبط با موضوعات و بخش‌های جشنواره است.
علاقه‌مندان و متقاضیان شرکت در این رویداد هنری می‌توانند فیلم‌نامه‌ها و فیلم‌های کوتاه خود را در قالب داستانی، پویانمایی و مستند، مطابق با فراخوان و قوانین و مقررات وضع شده در آن تا تاریخ ۳۰ آبان ماه به دبیرخانه مجازی جشنواره ارسال کنند.

معرفی هیات انتخاب دومین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»
کاوه سجادی حسینی، تیام یابنده، زهره زمانی، آرمان فیاض و سید امین جواهری مسئولیت انتخاب آثار دومین دوره این رویداد را برعهده خواهند داشت.
کاوه سجادی حسینی، نویسنده، کارگردان، تهیه‌کننده و مدرس سینما است. از میان آثار او می‌توان به فیلم‌های سینمایی بی‌سر، بوفالو، شب بیرون و … فیلم‌های کوتاه من را نپوشان، رهاوی، تا تو هستی و … اشاره کرد. سجادی‌حسینی عضو هیات‌های انتخاب و داوری جشنواره‌ بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جوایز آکادمی فیلم کوتاه خانه سینما، جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی و … بوده است.
تیام یابنده، نویسنده، کارگردان، تصویربردار و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته سینما از دانشگاه هنر است. از جمله ساخته‌های او می‌توان به فیلم‌های Impression-xps160 – Rangan 99 – Cymatic – Lazarus – Soup – Gombie اشاره کرد. یابنده تاکنون عضو هیات انتخاب جشنواره فیلم کوتاه تهران، عضوهیات انتخاب و داوری ایسفا در جشن خانه سینما، عضوهیات انتخاب جشنواره Redrock آمریکا و … بوده و آثارش بارها موفق به کسب جایزه از جشنواره‌های داخلی و خارجی شده است.
زهره زمانی، فیلمساز و رییس انجمن سینمای جوانان بندر انزلی است. از جمله آثار او می‌توان به فیلم‌های کوتاه پاسور، نامه‌ای برای آندره، پابرهنه آقا و … اشاره کرد. زمانی رئیس هیات داوران سیزدهمین جشنواره «داکا» بنگلادش بوده و تجربه داوری در بیش از ۱۰ جشنواره‌ مختلف جهانی از جمله بخش فیلم‌های کوتاه پانزدهمین جشنواره فیلم «کازان» روسیه، جشنواره فیلم اترنال رای هند، جشنواره جهانی فیلم حقوق بشر نپال و مذهب امروز ایتالیا و جایزه Signis در ایتالیا و… را در کارنامه دارد.
آرمان فیاض، کارگردان سینما و مدیر فیلمبرداری است. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه سوره است و مدیریت فیلمبرداری چندین فیلم سینمایی از جمله «برف آخر» و «زمستان بود» را برعهده داشته است. فیاض به خاطر ساخت فیلم کوتاه مانیکور جوایز زیاد داخلی و بین‌المللی کسب کرده است. از جمله موفقیت‌های او می‌توان به نامزدی جایزه بزرگ جشنواره ساندنس، جایزه ویژه هیات داوران ریودژانیرو، جایزه ویژه هیات داوران جشنواره دراما یونان و … اشاره کرد.
سید امین جواهری، فیلمساز، مدرس دانشگاه و مسئول انجمن فیلم ققنوس کشوری است. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به دبیری بخش فیلم پنجمین جشنواره هنری دانشجویی ققنوس، مدیریت بخش نقد و تحلیل شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و داوری در جشنواره‌های داخلی فیلم کوتاه اشاره کرد‌.
دومین جشنواره فیلم کوتاه سلفی ۲۰، آذر ماه ۱۴۰۰ به دبیری مریم دوستی به صورت مجازی و برخط برگزار می‌شود. فراخوان و جزییات ثبت آثار در سایت جشنواره و دبیرخانه مجازی آن به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com و www.unescotech.org/selfi20 اعلام شده است.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها