تاریخ انتشار:۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 149839

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان و دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی از تمدید دریافت آثار این رویداد تا ۳۰ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش سینماسینما حجت الله ناظری در گفتگو با روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، گفت: با توجه به استقبال و تقاضای تمدید مدت زمان ارسال آثار توسط شرکت کنندگان، مهلت دریافت آثار نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی تا ۳۰ بهمن تمدید شد.

وی پایان بهمن ماه را زمان قطعی دریافت آثار عنوان و تاکید کرد: دبیرخانه جشنواره پس از این تاریخ از دریافت آثار معذور می باشد.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی در خصوص موضوعات این جشنواره، گفت: جشنواره در سه بخش اصلی، ویژه و آزاد برگزار می‌شود که موضوعات بخش اصلی شامل؛ قرآن و سبک زندگی، نماز و ارتباط با خدا، پاکیزگی و نظم، راستگویی، سپاسگزاری، مسئولیت پذیری و امانتداری بوده و در بخش ویژه نیز علاقمندان می توانند با موضوع مقاومت و شهید حاج قاسم سلیمانی تولید اثر کنند.

نخستین جشنواره بین‌المللی استاپ موشن خانگی به همت حوزه هنری کودک و نوجوان و با مشارکت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری موسسه «سپهر سوره هنر» در قالب‌های عروسکی (مانند لگو)، خمیری، کات اوت (کاغذ، مقوا، پارچه)، اشیاء و پیکسلیشن در سه گروه شامل: کودک (۵ تا ۱۲ سال)، نوجوان (۱۲ تا ۲۰ سال) و بزرگسال برگزار می شود.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها