تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 27671

مهناز افشارسخنگوی پویش «بد سرپرست تنهاتر است» روز شنبه-سوم مهر ماه- همزمان با آغاز به کار رسمی مدارس، زنگ مدرسه کودکان کار ایلیا را به صدا در می آورد.

به گزارش سینماسینما؛ مهناز افشار تهیه کننده و بازیگر سینما روز شنبه سوم مهرماه همزمان با افتتاح رسمی مدارس سراسر کشور با کودکان همراه می شود.

سخنگوی پویش «بدسرپرست تنهاتر است» با حضور در مدرسه ایلیا ویژه کودکان کار در منطقه۲۰ شهرداری تهران، زنگ این مدرسه را به صدا در می آورد.

در این اقدام که توسط پویش بدسرپرست تنهاتر است طراحی شده، قرار است جشن آغاز سال تحصیلی جدید با کودکان آسیب دیده اجتماعی برگزار شود.

گفتنی است پویش بدسرپرست تنهاتر است با حمایت بیش از ۴۵۰ هنرمند، ورزشکار، فعال اجتماعی، حقوقدان، اصحاب رسانه و روانشناسان و جامعه شناسان تلاش می کند تا به حل بنیان های قانونی در زمینه حقوق کودکان پرداخته و به قوت ضمانت اجرایی قوانین ساکت در برابر کودکان قربانی آسیب های اجتماعی و مورد آزار سرپرستان بد و ناشایست بپردازد.

این پویش که به همت جمعی از اهالی رسانه در حرکتی خودجوش و مستقل فعالیت می کند، پیش از این در رویدادهای بزرگ و مهم فرهنگی و هنری همچون نخستین جشنواره فیلم سلامت، هجدهمین جشن خانه سینما و آیین های بزرگداشت آن و بزرگداشت زنده یاد اصغر بیچاره در خانه سینما شرکت داشته و مورد حمایت اهالی سینماست.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها